[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Aspectele amuzante ale fiecărei zodii
Author : irRePlacEable., Category : Horoscop, 5 Replyes, 1661 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Nice One !
 
549
POSTS
265
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
07-03-2013, 07:25 AM
#2
Quote:Leu

Vei atrage atenţia în orice mod posibil pentru că trăieşti ca să fii în centrul atenţiei, ceea ce nu mai este deloc o noutate – îţi place să săruţi oglinda de multe ori că doar ce vezi e o specie rară.

Un Leu întrerupe conversaţii şi, cum necum, ajunge să spună exact ceea ce partenerul de discuţie intenţiona să spună.

De ziua lor fac paradă, se căsătoresc cu greu sau poate niciodată pentru că nimeni nu e suficient de bun ca să se ridice la standardele lui. Dacă se căsătoresc îşi vor ţine partenerii ascunşi de ochii lumi.

Au nevoie de afecţiune tot timpul, dar o găsesc greu.

Despre Lei se spune că deschid uşi ţipând la ele şi se aşteaptă să fie apludaţi când intră pe ele pentru că zodia Leu seamănă perfect cu animalul leu.

Dacă vrei să âl răneşti pe cel născut în zodia Leu, umileşte-l – umilinţa îl sperie de moarte. Ar lupta oricând cu un Berbec şi ar face-o în locuri publice, cum ar fi baruri, săli de cinema, nu de alta, dar să fie văzut. Nu-ţi face griji că nu sunt postere lipite, Leu s-a ocupat de acest aspect cu mult timp înainte să te gândeşti tu.


Nu stiu cum , necum , dar ai mare dreptate . :|

La voi , ceilalti , a iesit cum scrie aici ? :>
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Messages In This Thread
RE: Aspectele amuzante ale fiecărei zodii - by Fuhrer - 07-03-2013, 07:25 AM

Forum Jump: