[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie Fantastic
Author : banditubv, Category : Plangeri staff, 5 Replyes, 1397 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
         
451
POSTS
53
THREADS
170
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
07-02-2014, 11:50 PM (This post was last modified: 07-03-2014, 02:56 AM by Dey..)
#1
Nick-ul persoanei reclamate:Fantastic
Motivul plangerii:Motivul pentru care am deschis plangerea este:are un comportament inadecvat pentru C.Manager,m-am certat cu el intr-un pm, despre schimbarea care a avut loc la el,ma ameninta degeaba, si bineinteles ca linistit cum sunt nu am putut sa nu injur,el imi da warn 40% cateva luni bune pentru limbaj urat, dar nu am injurat pe chat, in vreun post sau topic, am injurat in PM,nu ma intereseaza ca e C.MAnager, nu e cu nimic mai "smecher" ca se da' mare pe aici ca cine el si ce face si intoarce, " Nu este admis limbajul de tip messenger" pt asta ma ameninta el, dar nu am folosit prescurtari de genu' "cf","bn","wtf",sau alte crescurtari de genu'
Eventuale dovezi cu privire la cel/cei in cauza:
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Altele:Va rog, daca am gresit sa se i-a masuri in potriva mea, daca a gresit sa se asupra lui
Aici voi arata cum am vorbit :))Urat,m-am uitat iar la regulament, si nu apre vreo regula ca n-am voie sa vorbesc buruienos in PM-uri, dara daca este si nu am vazut, imi asum toata vina: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
"pt" e o prescurtare prietene , nu e limbaj de mess
De ce imi da el ban pe chat? Ca asa i se scoala lui?,Va rog sa actionati: You are not allowed to view links. Register or Login to view. Isi permite prea multe, nu e el fondatoru',m-am saturat de el, abuzeaza de gradul pe care-l are... dintre toti oameni de pe acest forum care ca oameni folosesc prescurtari, doar pe mine m-a gasit sa ma avertizeze,
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Alaturi de ingeri
         
1,871
POSTS
225
THREADS
530
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

1K
07-03-2014, 12:00 AM (This post was last modified: 07-03-2014, 12:01 AM by p0c.)
#2
Sa inteleg ca voi doi v-ati certat/injurat prin niste PM-uri?
Daca da, vreau sa vad print cu ele, nu cu ce a zis Fantastic! in chat pt. ca ce a zis el, adica jigodie, este 'gradul' celor banati.


#Fantastic! pune si tu print screen pentru warn-ul de 4 puncte.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
vLD#
         
2,924
POSTS
422
THREADS
200
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.77[w]

Gamer1KClash of Clans Player8Y1K
07-03-2014, 01:00 AM (This post was last modified: 07-03-2014, 01:08 AM by Fantastic!.)
#3
Deci sa o luam de la capat, la reply-ul facut de el a scris prescurtat "pt." si eu i-am modificat si am si modificat cu "italic" si l-am avertizat, poza aici : http://upload.wtfcs.com/images/54609837272861786160.bmp
Si dupa mi-a dat pm-ul acesta el: http://upload.wtfcs.com/images/89163209073124492924.bmp
Si eu mi-am pastrat limbajul civilizat, nu l-am injurat prin pm, va dau acum print la toate.
http://upload.wtfcs.com/images/79032782247626403213.bmp --> i-am spus sa vorbeasca asa cu cine vrea el nu cu mine.
http://upload.wtfcs.com/images/36588636232718443555.bmp
Si ultimul pm de la el la care n-am mai raspuns: http://upload.wtfcs.com/images/48219094135297732375.bmp --> Nu am facut eu forumul, doar respect regulamentul.
@Edit: si warn pt limbajul de la primul pm primit de la el.
@Edit2: Ca sa vezi ca sunt baiat bun ;) iti micsorez warn-ul pe o perioada de o luna.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Alaturi de ingeri
         
1,871
POSTS
225
THREADS
530
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

1K
07-03-2014, 01:12 AM
#4
Se aduce oarecum in discutie despre faptul ca nu trebuie sa se foloseasca cuvinte/expresii jignitoare la adresa cuiva, dar nu foarte concret.
Cat despre warn la 'pt.' e o tampenie. Este o prescurtare care, uneori, apare si in acte oficiale.

Nu voi lua eu o decizie, desi e cam evident.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
vLD#
         
2,924
POSTS
422
THREADS
200
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.77[w]

Gamer1KClash of Clans Player8Y1K
07-03-2014, 01:13 AM (This post was last modified: 07-03-2014, 02:28 AM by Fantastic!.)
#5
Nu i-am dat warn pt acel "pt" doar l-am avertizat sa aibe grija data viitoare.

@Edit: Cand se termina cu asta maine, unban lui banditubv .
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
07-03-2014, 02:54 AM
#6
Sincer nici nu ma mai chinui.

@ Fantastic! in loc sa instigi la cearta ai putea sa faci ceva folositor. Ca esti tu nefu.tut , nervos, virgin, nu e problema noastra. Nu iti versi tu nervii aici, si nici nu iti dai talente cum faci de la o vreme buna incoace. Sa faci atata circ pentru un "pt" , mi se pare aberant si ne la locul lui, nu ma asteptam de la tine la asa ceva! Ai -1 la grad, pana demonstrezi ca ti-a venit mintea la cap.

@ Bandit, orice ar fi limbajul tau lasa de dorit. Nu ma intereseaza ca va futeti in gura prin pm, pm-ul ala e tot forum. Distrati-va cat vreti pe messenger sau oriunde altundeva, ramai cu warn-ul pentru limbaj.


So, grow up. Maturizati-va si nu va mai comportati ca 2 copii de gradinita. Somn usor!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: