[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






6x Kit CS 1.6 100% FREE
Author : Maffw123, Category : Download CS, 0 Replyes, 699 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0[w]
11-19-2016, 06:04 PM
#1
Numele Kit-ului: Pachet de mai multe Kit-uri
Descriere: Mai multe versiuni de Counter-Strike 1.6, culese de pe mai multe site-uri.
Download:
Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel de pe steam, gratuit. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Pe acesta il recomand cel mai mult. L-am folosit foarte mult timp inainte sa trec pe steam, iar parerea mea este ca acesta este in top. Recomand acest client.


Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel mai preferat de majoritatea jucatorilor: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Counter-Strike 1.7. Ceva mai nou, imbunatatit. Acesta a fost declarat Counter-Strike-ul anului 2014 ! Acest client are incorporat un cfg pentru a reduce lag-ul. You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Counter-Strike PGL Edition cu skin-uri la arme modificate. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Counter-Strike 1.6 romanesc modificat. Majoritatea modificarilor sunt la partea de traducere. You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Counter-Strike 1.6 Versiunea pentru MOD-uri gen Furien, Zombie, Surf, etc. Acest client ruleaza la maximul de fps-uri posibile si este perfect pentru aceste mod-uri. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Autor: Autorii pack-urilor sunt mai multi si nu-i stiu. Dar autorul pack-ului sunt eu.
Versiune: Aveti mai sus.
Sursa (Link-ul oficial): Adunate de pe mai multe site-uri.
Contine: Am zis la download ce contine fiecare.
Imagini:
[Image: cspgl2.jpg]
[Image: cs%20romania2.jpg]
[Image: cs17.jpg]
[spoiler][Image: bkg.png]
[Image: nguard.png]
[Image: hd.png][/spoiler]

Propria parere: Foarte bune, testate personal si fiecare scanate cu Bitdefender Security Licentiat. Rezultatele: toate sunt in perfecta regula! Nici un virus.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: