[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Povestea incredibilă spusă în premieră de Dan Nistor
Author : Eduard97, Category : Sport, 0 Replyes, 699 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-20-2018, 05:29 PM
#1
Povestea incredibilă spusă în premieră de Dan Nistor: "Până la 20 de ani jucam fotbal pe un mic și o bere! Înainte de primul contract, eram portar la un hotel în Rucăr"
"Eu nu am avut școala fotbalului. Nu am făcut junioratul și mi-a fost foarte greu. Până la 20 de ani jucam fotbal în curtea școlii și în Liga a 5-a, la o echipă județeană, pe un mic și o bere. Eram în finala Cupei Județene și m-a văzut Benone Lazăr, la Pitești. Mi-a zis să semnez cu Internațional Curtea de Argeș pe 5 ani. Am vorbit cu tata și mi-a spus să nu semnăm pe 5 ani, că e mult.

Am fost la Băile Herculane în cantonament și mi s-a spus că dacă nu semnez, sunt trimis acasă. Am făcut-o!

Am ajuns în Liga a 3-a, Liga a 2-a, Liga 1, echipa națională și am prins și un transfer în străinătate. Înainte să semnez, m-am dus la Rucăr. Eram portar la un hotel, post pe care l-am obținut cu ajutorul nașei mele. După ce am primit oferta, i-am spus de ea și mi-a dat voie sa plec.
După primul antrenament, la Liga a 3-a, nu am putut să mă mișc, am dormit 4 ore. Am avut mult noroc și foarte mult talent, cred. Atlfel nu se explică unde am ajuns", a declarat You are not allowed to view links. Register or Login to view. la TV Digi Sport.
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]








Forum Jump: