[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] [-Cerere Admin-] sTRES ThE KING *__
Author : KING __, Category : Cerere Admin, 12 Replyes, 2552 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
02-05-2019, 03:32 PM (This post was last modified: 02-05-2019, 03:33 PM by KING __.)
#1
Nume Real:  Adrian Dinu
Varsta [minim 16 ani]: 20
Oras:  , Fetesti
-------------------
Nick:  
 sTRES ThE KING *__
Steam ID:  -
Experienta ca admin :  Da
Cunoasteti comenzile amx :  Da
Poti fi activ pe forum 10-15 minute pe zi : Da.
Cate ore aveti jucate pe server?:  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Ai citit regulamentul serverului&adminilor?(You are not allowed to view links. Register or Login to view.):  Da
Staff Cs 1.6 - Classic
 
363
POSTS
10
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.67[w]
02-05-2019, 08:10 PM
#2
PRO...!
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-05-2019, 10:09 PM
#3
O parte din discutia de acum ceva timp prin pm:

Quote:KING __
Salut dey , n-am mai intrat de mult am avut mana rupta..aseara a jucat un prieten pe numele meu ca l-am pus eu si Sava mi-a scos gradele..stiu ca trebuia sa anunt inactivitatea mea , dar baga-mi tu gradul la loc , acum pot sa ma tin de treaba , Mersi

Daca tie ti se pare normal sa imprumuti adminul, mie nu mi se pare. In plus activitatea ta din trecut lasa de dorit, desi gradul pe server ti-a fost lasat pe forum nu ai intrat luni bune.

Contra din partea mea, asteptam si parerea fostilor tai colegi. Bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

TURBO GUM
         
1,629
POSTS
329
THREADS
240
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.31[w]

1K
02-05-2019, 11:39 PM
#4
Aveam de gand sa iti dau pro chiar daca nu ai fost foarte activ in ultima vreme(si nici cand erai pe server) dar mesajul ala privat lasa de dorit.Adica nu s-a intamplat nimic dar nu stii niciodata cui dai adminul si se apuca cu ban pe tot serverul.
Im Back BITCH
It's time to cook
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
02-06-2019, 10:40 AM (This post was last modified: 02-06-2019, 10:41 AM by ViPeR@.)
#5
Contra si de la mine .. pentru inactivitate..si nici cand era admin intra din an in paste .. cu parere de rau
Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
02-06-2019, 04:22 PM
#6
(02-06-2019, 10:40 AM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Contra si de la mine .. pentru inactivitate..si nici cand era admin intra din an in paste .. cu parere de rau

Multumesc , nu-i problema ..Cum credeti
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-06-2019, 05:43 PM
#7
(02-06-2019, 04:22 PM)KING __ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(02-06-2019, 10:40 AM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Contra si de la mine .. pentru inactivitate..si nici cand era admin intra din an in paste .. cu parere de rau

Multumesc , nu-i problema ..Cum credeti

Inca o dovada ca nu cunosti regulamentul, sau ca pe tine chiar nu te intereseaza.

Dupa ce ati facut cererea NU MAI POSTATI IN EA (folositi PM) riscati Warn pentru Off Topic!!!!!!


Ai warn 20%. 


In alta ordine de idei mai las cererea deschisa ca sa isi expuna si restul parerea, sa nu zici ca avem noi ceva cu tine.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
02-06-2019, 10:12 PM
#8
Contra!
Nu esti activ deloc cum ar trebuii sa fie un admin!
Tu vrei admin doar asa de dragul de a avea! si pentru a parea mai presus decat alti playeri!
Noi vrem admini care pot ajuta serverul!
Admini care pot fi activi si pe forum!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
02-07-2019, 11:51 AM
#9
Pe vremea când eram si eu pe server , ti ai facut treaba si ai fost serios, activ , poate te ai stricat putin in ultima vreme , dar parerea mea e ca mai meriți o șansă, pentru trecut , pro admin proba , sa vedem daca ti ai revenit .
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
02-08-2019, 12:52 AM (This post was last modified: 02-08-2019, 08:12 AM by Dey..)
#10
Ti-aş mai da o şansă, asa de curios să văd dacă chiar "ți-ai revenit".
Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher.


Forum Jump: