[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] REMOVE admin BoJack
Author : BoJack, Category : STAFF, 2 Replyes, 1064 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-26-2019, 05:20 PM
#1
Nick server: BoJack

Grad actual pe server:  Administrator
Durata absentei:  Permanenta
Motivul: Avand in vedere cele intamplate, consider ca nu mai are rost colaborarea mea cu acest srv, intrucat serviciile mele nu sunt apreciate mai deloc. Am fost absent 2 Zile intrucat am avut de lucru ceva la casa mea. Intre timp, mai exact astazi, unul din fratii mei, a observat pe srv la o anumita ora un codat. Cum nu era nimeni pe srv, a intrat pe numele meu (parola fiind salvata in consola deoarece suntem frati , avem lucruri coumne. )   Inteleg ca regulamentul e facut sa fie respectat. Insa nu a banat pe nimeni MOCA, ceea ce a banat, a banat cu dovada, motiv ! A schimbat si mapa intrucat nimeni cu grad nu era ON! Insa, fiind monotorizat, KENZO a intrat imediat dupa aceea si a facut ceea ce a facut. Consider ca mi-am facut treaba cum am putut eu mai bine, am investit timp si nu-mi pare rau!
Insa daca nu se mai poate, nu se mai poate. Dorinta mea e definitiva. Nu-mi urmaresc interesele sau alte cate si mai cate, am vrut doar la prosperitate, ca si ceilalti. Insa daca nu te simti ok, si neapreciat, n-are rost sa mai continui!



Astept si parerile celorlalti, chit ca nu vor schimba soarta  ! Va multumesc , numai de bine !
[Image: Ls7FPzD.gif]
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
06-26-2019, 08:25 PM
#2
Mi-ai f ost ca un frate pe server si la bine si la greu,esti un om de nota 10.Iti respect decizia cu conditia ca ai sa mai intri pe server sa mai vorbim una alta .... :( :(
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
06-27-2019, 02:44 AM
#3
Closed

Ok, iti accept cererea!
Ai slot, cand ai de gand sa revii anunti!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: