[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] [UnBan] Scarface!
Author : Scarface!, Category : Cerere Unban, 3 Replyes, 1361 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Guest(s)
Incepator
 
4
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.09[w]
01-23-2019, 07:01 PM (This post was last modified: 01-27-2019, 04:40 PM by Sava..)
#1
Nick : Scarface!
Ip : Ip-ul tau. Folositi: 109.166.139.182
Nume admin : Nicu^^
Data / ora : 23.01.2019 / 17:50
Motiv : You are not allowed to view links. Register or Login to view. ... Eroare la report .
Incepator
 
9
POSTS
5
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.29[w]
01-23-2019, 07:19 PM (This post was last modified: 01-23-2019, 07:21 PM by Nicu^^.)
#2
Ai primat ban fiinca nu mi-ai oferit nici wg nici dovada cu eroarea si te-am lasat mai mult de 10 min dar tu "incapatanat" nu aveai trb te certai cu player pe servar + ca nu stiu daca tu nu cum-va ai dat X la raport si tia dat eroare ca poti face si fapte dastea .
Apoi nu este vina mea ca tu nu joci cu "Nick-ul" pe care ai admin . Apoi intri sa ma intimidezi pentru fata ce am facut .
Dovada ca nu iti faceai treaba si aveai chef de cearta You are not allowed to view links. Register or Login to view. cum tia zis si Viper@ !!!!
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
01-23-2019, 07:31 PM (This post was last modified: 01-23-2019, 07:33 PM by Sava..)
#3
"Scarface! - Permanent Ban - Ai primit pika + ban permanent Nicu^^"

In primul rand, comanda amx_pika se foloseste doar pe codatii care chiar sunt codati, adica aveti demo clar in care se vede codul, iar pentru neprezentare SS sau WG, se acorda ban simplu ( amx_ban ), nu vad de unde aveti dreptul sa folositi amx_pika in modul acesta aiurea.
In al doilea rand, parerea mea este ca WGul acela este o porcarie mare, mai bine se faceau treburile cu TeamViewer si gata treaba.
Parerile adminilor celorlalti sunt binevenite, daca l-ati suspectat vreodata de cod sau ceva, parerea mea despre aceasta cerere de unban, eu ti-as da unban pentru ca esti activ si nu as zice ca ai cod, dar eroarea aceasta o poate primi chiar si un admin, si as zice ca data viitoare daca se suspecteaza acest jucator, sa ii se faca un demo unde se vede clar, fara WG.
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
01-23-2019, 07:53 PM
#4
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Normal ca nimeni nu citeste ce scriem noi pe aici. Scarface ai unban, iar din momentul asta cine mai da pika aiurea o sa fie sanctionat fara discutii!

t.c
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: