[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Ban fara motiv
Author : AndreiTheKiller, Category : Reclamatii admin/helper/player, 9 Replyes, 2231 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.05[w]
02-21-2019, 09:47 PM
#1
1.Nickul dvs: ☣ATK☣
2.Nickul reclamatului: Shnitel
3.SteamID-ul reclamatului: STEAM_1:1:44597127
4.Motivul pentru care il reclami: jucam si eu frumi pe sv si boom , ban ca la piata :< 
5.Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
6.SteamID-ul tau:STEAM_1:0:131814000
7.Alte obiectii: Pai inafara faptului ca sunt din 2017 pe comunitate si ma jucam si atunci si nu am primit ban de la stress sau divin pt ca sunt legit , doar ca asa joc , nu pot sa imi schimb felul de a juca , sunt global pe wingman si pe mm , Nu pot juca intr-un alt mod , asa joc so nu am csf, Ca zic si eu in 2400h am invatat sa joc, dar as vrea sa vad demo ca totusi cred ca stiu faza din careia mi-am luat ban. (Daca isi mai aminteste shnitel de mn sunt mana dreapta a lui Djmitu). Multumesc de atentie!
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
02-21-2019, 10:30 PM
#2
Dovada : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Suntem 5 care ne-am uitat peste demo si am decis ca banul este dat corect, nu ca la piata.
Daca esti pe comunitate din 2017 ce? Daca ai 2400h ce? Daca esti Globel ce?
Imi aduc aminte de tine vag, un no-namer pe vechiul server oricum, foarte slab ca player, in niciun caz mana dreapta a lui Mitu, oricum Mitu nu mai are nicio treaba cu serverul in acest moment, s-a retras din activitate, deci mentionarea lui nu are nicio valoare in acest caz. Pe viitor, cand doresti sa te adresezi cum trebuie in orice cerere pe care o sa o faci in viata ta, ai grija la adresare, ca nu suntem la piata sa ne tocmim, got it ? Data viitoare promit ca ma duc la player-ul respectiv si ii spun "Scuza-ma, o sa iei ban, ai wallhack, o zi buna! "

PS: Faptul ca nu ai primit ban de la Stress sau Divin asta inseamna ca ai fost prea slab sa starnesti interesul cuiva sa se uite pe tine, iar banul nu l-ai fi primit de la ei, sigur ar fi fost de la mine, cum eu ma ocup de cea mai mare parte a banurilor de pe servere, trebuia sa-ti aduci aminte de lucrul asta, daca cu figuri esti in stare sa vii.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Incepator
 
43
POSTS
2
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.45[w]
Thumbs Down  02-21-2019, 10:32 PM (This post was last modified: 02-21-2019, 10:36 PM by mariusdani43.)
#3
Suntem 4 care ne-am uitat peste demo si am decis ca banul este dat corect, nu ca la piata.
Sevede cum la fiecare runda te uitai exact unde era las-o balta!!!!!!!! Si mai te dai si victima acum
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
47
POSTS
3
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.41[w]
02-21-2019, 10:34 PM
#4
Suntem 3 care ne-am uitat peste demo si am decis ca banul este dat corect, nu ca la piata.Are dreptate shnitel,se vede pe demo foarte clar.Bft in continuare
:owned:  :pac:   :fight:
Incepator
 
4
POSTS
1
THREADS
30
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
02-21-2019, 10:36 PM
#5
Suntem 2 care ne-am uitat peste demo si am decis ca banul este dat corect , nu ca la piata. Seara faina , spor la joc !
Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.05[w]
02-21-2019, 10:50 PM
#6
Well , then asta e. Daca habar nu aveti cs nu e vina mea aici si a acelui care da admin celor fara experienta in cs. Si ce daca sunt 5 ? 5 silver , mare chestie , si plus ca eram mai bun ca mitu , dar las-o moarta , tre sa ai si tu o scuza nu am csz. Si plus ca am casti u know ? aud si eu , la faza aia i s-a vazut varful armei . Pot explica tot ce se intampla acolo . Si totusi daca macar joci cs ai invatat si tu cum se sta la cap ? Experienta in cs ? Excuse me ? Ar trebui sa cred ca te oftici ca sunt altii mai buni ca tine ? Rly ? Si ma exprim cum vreau eu atat timp cat eu sunt cel neindreptatit. Nu se vede nimic clar in demo ala.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
02-21-2019, 10:54 PM
#7
Prietene, nu incepe ceea ce nu poti duce pana la capat :)
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.05[w]
02-21-2019, 10:57 PM
#8
(02-21-2019, 10:54 PM)Shnitel Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Prietene, nu incepe ceea ce nu poti duce pana la capat :)

Crezi ca nu o pot duce pana la capat ? haide sa vedem pe demo impreuna. Ca daca ai casti poti auzi pasi :)
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
45
POSTS
0
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.49[w]
02-22-2019, 01:19 AM
#9
Suntem 1 care ne-am uitat peste demo si am decis ca banul este dat corect , nu ca la piata. Seara faina , spor la joc !
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
02-22-2019, 01:23 AM
#10
Alea iacta est.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Discutia spune multe lucruri. Demo-ul si mai ales opiniile adminilor de aici + de pe extreamcs au rezumat ceea ce ti-a oferit Shnitzel.

Cu respect, iti urez succes in viata de zi cu zi si pe joc, dar nu pe serverul de arena.
P.S.: Sper ca nu ma vei spama cu faptul ca sunt ipocrit si incapabil ca sa hotarasc ce si cum se intampla.

Pe un alt cont, poate vei avea o sansa ca sa stai pe server, fara ca sa utilizezi "avantaje".

Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: