[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Ban pe degeaba
Author : -xnr, Category : Reclamatii admin/helper/player, 2 Replyes, 750 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
05-11-2020, 11:21 PM
#1
1.Nickul dvs: ⭕⃤ -xnr
2.Nickul reclamatului:Aw man
3.SteamID-ul reclamatului:/id/Perlatu
4.Motivul pentru care il reclami: Am luat ban pe nedrept 
5.Dovada:De fiecare data cand intram era imposibil sa nu se uite unu la mn.
6.SteamID-ul tau:/id/55525252535251/
7.Alte obiectii:Respect mai mult pe servar.
Incepator

82
POSTS
5
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.02[w]
05-12-2020, 12:29 AM
#2
Hahahah))
Ma faci sa rad.
De acum jumatate de an incerc sa te fac sa imi dai partajare pe discord.
La inceput eram cu zsmin, erai si tu pe server si ti a cerut discordul. Ai zis ca n ai chef sa il dai asa ca ti am dat ban 1 zi. Dupa 2 saptamani acelasi lucru, numai ca am extins banul la 1 saptamana. Ce ai facut tu? Mi ai comentat pe privat, si intrebai pe ceilalti admini, nu dau nume, "ce mai face grasu ala de aw man".
Ai intrat din nou pe server acum o saptamana. Te am intrebat de ce nu ai facut post pe forum si il tot stresai pe adminul x , si cica la tine ceva de genul "nu imi mai plange aici" ai zis. Acum 3 zile ai intrat din nou. Ti am cerut discordul. Am stat aproximativ 7 minute la spec fara sa zici nimic. Am zis ca iti dau ban daca nu il dai in 10 secunde. Ce ai facut tu? Repede in chat "stai frate imediat ti l dau". Mi ai dat discordul gresit. Iar am zis ca iti dau ban daca nu il dai pe ala corect. Ce faci tu atunci? "Hai da mi ban".
Apropo , am si dovada, sunt pe telefon, nu o pot uploada ca as pune o.
Sa traiesti cumetre, daca ma intelegeam bine acum 8 9 luni cu tine, nu inseamna ca aveai imunitate de la control.
Astept si pe Iustin cu o parere, totusi vreau sa ma mai uit odata pe dovada pe care o am ca sa imi aduc aminte ce om poti fi.
Incepator
 
19
POSTS
4
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.28[w]
05-12-2020, 11:05 AM
#3
Pot confirma! Eram cu Aw Man pe discord cand i-a cerut discordul si a stat mult dupa el . Banul a fost dat pe drept. Succes !


Forum Jump: