[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Ban pe nedrept Shnitzel
Author : javeliN, Category : Reclamatii admin/helper/player, 3 Replyes, 1113 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
10
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
03-15-2019, 01:02 AM
#1
1.Nickul dvs:  laskostenoro

2.Nickul reclamatului:  Shnitzel
3.SteamID-ul reclamatului: ???
4.Motivul pentru care il reclami: Ban _ mute + gag pe nedrept.
5.Dovada:  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
6.SteamID-ul tau: STEAM_0:0:61470008
7.Alte obiectii: Mi-a dat mute si gag prima data pentru ca "vorbeam prea mult" dar eu stiu sigur ca poate pune la mute o singura persoana fara sa faca abuz de admin. Si mi-a dat gag + mute pe motiv ca de fiecaredata cand il omoram ii spuneam "au". Dupa ce s-a schimbat mapa, incepe o runda de awp v awp si dupa ce ma omoara imi spune ca sa merg pe alt server sa ma joc ca amcod. WTF??? =) Apoi a iesit de pe server pentru ca este smecher si frustrat.

Eu stiu ca atunci cand esti admin si te deranjeaza ceva, poti da block din joc sa nu mai auzi persoana respectiva, nu sa imi dai tu si mute si gag ca esti frustrat si deprimat irl. 
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
03-15-2019, 01:25 AM
#2
Cineva sa cheme o ambulanta ca pe om il doare ceva de tot spune "au", dar imi cer scuze, tovarase, camarade sau cum vrei tu sa-ti zic, din gura ta nu a iesit niciun "au", a iesit doar "Fata ta e ca a lui Jaxi" sau o mizerie de genul. Imi cer scuze, sunt un mic frustrat, am 10 ani, stau intr-o pestera, am lumina doar ziua printr-o crapatura si stau sa ma joc CS "csf", ca sa fiu in trend cu generatia voastra de copii culti si educati cu un IQ foarte ridicat. Din pacate pentru tine nu am iesit de pe server, ma uitam la acest demo minunat caruia o sa ii fac repede sinteza, ca sigur nu ai rabdarea necesara sa te uiti peste tot, si ca sa fiu cat mai succint :
Tu vs Frustratul No.1 = Ez Headshot/Ez Spray/Ez Dedection/Ez Everything
Tu vs Restul Lumii = Silver 1
Ai avut 30 cu 8 cand am intrat pe server, dupa ai lasat-o moale, iar pe mapa urmatoare nu ai mai jucat nimic. Ce denota asta ? A, da, ca sunt eu frustrat si joci mai bine decat mine, hai ca termin repede aici, ma duc sa fac practice si sa pun poza ta pe perete sa ma pot inspira.

Aici ai demo-ul sa vezi cat de PRO"st" esti : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

PS : Se vede si pe demo cat de mult poti sa suferi si sa vorbesti pe voice chat (11:22 e ultima oara cand ai vorbit, la 11:29 ti-am inchis gura aia sparta).
PS2 (nu, nu PlayStation 2) : 11:38 plangi ca imi faci reclamatie pe u@, ca apoi, ceea ce nu se mai vede pe demo, ai suferit cu aceeasi mizerie in chat, ca apoi sa-ti iei si minunatul gag.
PS3 ( nu, nu e nici PlayStation 3, stai jos ) : Poti sa-ti iei prietenii cu tine, care sunt la fel de suferinzi, n-avem nevoie de asa ceva pe comunitate, multa bafta pe alte servere unde va puteti distra.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Incepator
 
47
POSTS
3
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.41[w]
03-15-2019, 01:28 AM
#3
Mai ai o sansa la VAR....ups n-ai nicio sansa din demou-l asta .Bafta in continuare
:owned:  :pac:   :fight:
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
03-15-2019, 08:53 AM
#4
Urangutanii nu au ce cauta pe serverele de cs go, ci la gradina zoologica.
Tata, daca ai ceva la cap, mergi la spitalul de nebuni, poate iti dau aia cateva medicamente. Adminul meu ti-a dat un medicament scurt si eficient, in asa fel incat sa nu imbolnavesti tot serverul cu besinile tale in care erai fericit ca imi omorai adminul.
Daca imi faceai mie din astea, iti dadeam ban instant si cateva dedicatii pe la urechile alea ale tale, ca sa se apuce sa aplaude.

Mergi si joaca=te tetris, ca acolo iti aplauda pana si sunetele de la windows 98, ca sa fii fericit

BANAT PERMANET!

Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: