[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Cum arata romanul care nu a ras niciodata
Author : Robotelul WtfCS, Category : Lumea Mondenă, 0 Replyes, 931 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Wtfcs Community
         
21
POSTS
2,008
THREADS
390
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

8Y
02-25-2014, 05:22 PM
#1
Horatiu Malalele joaca rolul unui socru de cosmar in "O saptamana nebuna". Este tatal Mariei (Diana Cavallioti), este de profesie procuror, om cultivat, caruia ii place sa treaca drept un domn si tine mult la aceasta imagine. Este un domn discret, deloc volubil, aproape secretos. E mai tot timpul nemultumit de Alex Puica (Paul Ipate), fata de care pare a nu avea deloc rabdare si care il enerveaza la maximum. Spera ca acesta din urma va face la un moment dat o tampenie atat de mare, incat Maria se va desparti de el.

[Image: cum-arata-romanul-care-nu-a-ras-niciodata_2.jpg]

Pur si simplu nu intelege ce a vazut fiica sa la el. “A fost o experienta imbogatitoare pentru ca mi-am cunoscut prietenii – prieteni de facultate, cu care am mai lucrat mult pana acum – i-am cunoscut in toata puterea lor creativa si asta a fost o exprienta placuta si, cum spuneam, binevenita”, marturiseste Horatiu Malalele. “Apoi, am cunoscut mai tinerii actori si i-as numi – nevrand sa creez prioritati – pe Cavallioti, care e deja un nume de rasunet in zona teatrului si nu numai, pe Ipate, care e un tip fermecator, de o agilitate si o improvizatie iesite din comun. Am lucrat cu o echipa binefacatoare, o echipa cu care am mai colaborat si la alte astfel de intamplari, ma refer la “Las Fierbinti” sau “Vine politia!”, semnate de Dragos Buliga si tot ce inseamna trena lui. Am locuit practic intr-o casa a unor oameni binevoitori, care si-au pus la dispozitie vila ca decor al acestui serial. Proiectul a fost o intamplare fericita din viata mea, pe care am simtit-o ca pe o frumoasa vacanta.”

Cat despre personajul sau, Horatiu Malaele adauga: “As putea spune ca este un personaj de contrast in ceea ce s-ar numi binomul serialului, format din acest procuror si personajul lui Ipate, acest ginere bizar. Nu am avut mari probleme creative, dar e un personaj care s-a compus prin rigoare si retinere si din acest punct de vedere a trebuit sa fiu foarte atent, pentru ca nu e un personaj care face mult in economia spectacolului, dar care e important.”

[Image: cum-arata-romanul-care-nu-a-ras-niciodata_1.jpg]
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: