[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[Game Over] HazZaRD
Author : HazZaRD, Category : Game Over, 0 Replyes, 918 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
         
727
POSTS
226
THREADS
880
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 41.46[w]

Drunk Member
01-13-2018, 04:23 PM
#1
[Image: ET7DJyP.png]
Lista cu jocuri terminate:
  • Need for Speed II - Este un joc foarte vechi, cu o grafica tipica acelor vremuri. Practic inceputul NFS.
  • Need for Speed Porche Unleashed  - La acest joc mi-a placut foarte mult vederea care o oferea de la volan. O idee buna pentru jocurile de tip racing.
  • Need for Speed Underground - O serie foarte frumoasa din cadrul NFS. Este interesant faptul ca poti tuna masina separat, nu ca in alte serii unde trebuie sa iei un bodykit cu totul, la pachet.
  • Need for Speed Underground II - Mi-a placut foarte mult acesta serie din NFS deoarece poti face intreceri direct pe strada, pe langa cele din storyline.
  • Need for Speed Most Wanted - Probabil unul dintre cele mai bune jocuri din gama NFS. M-a captat foarte mult povestea creata de cei de la EA.
  • GTA 3 - Acesta a fost GTA-ul copilariei mele. L-am terminat cred de peste 6 ori.
  • Delta Force (1998) - La vremea lui a fost ceva. Acum mi se pare foarte ciudat, deoarece rezolutia maxima este 800x600.
  • Delta Force 2 - Aici s-a vazut foarte putina diferenta, fata de delta force 1.
  • Delta Force: Land Warrior - Deja in acest joc sau vazut multe modificari, singura chestia care nu imi place este modul in care se vede arma, destul de ciudat.
  • Delta Force: Task Force Dagger - Acest joc este cam ca land warrior, doar ca se vad armele mult mai bine. Cu toate acestea mi-a placut acest joc.
  • Delta Force: Black Hawk Down - Mi-a facut mare placere sa joc si acest joc. A fost foarte ok, si din punct de vedere grafic dar si din punct de vedere al gameplay-ului.
  • Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre - Ca sa mearga acest joc trebuie sa aveti instalat delta force black hawk down. Este un joc care are o grafica foarte foarte faina dupa parerea mea. 
  • Delta Force XTreme - Deja in aceasta serie din Delta Force lucrurile sunt avansate, poti sa folosesti atat masini, cat si motociclete.
  • Delta Force XTreme 2 - Se poate spune ca, practic cu acest joc am incheiat seria Delta Force. Un ultim joc foarte bun. Poate pe viitor vor mai scoate si alte jocuri din seria Delta Force. 
  • Half-Life 1 - Un alt joc al copilariei mele. Cand eram mic nu puteam sa il termin, insa acum am reusit sa termin storyline-ul. Se incheie cam dubios.
  • Postal 2 Share The Pain - Mi s-a parut foarte fain acest joc. Nu doar odata am incercat sa imi scriu numele cu urina :))
  • Postal 2 Apocalypse Weekend Expansion Pack - Cel mai dubios joc ever, insa la fel de tare ca si primul.
  • Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes - Povestea nespusa din spatele acestui joc de succes. Merita jucat, daca doriti sa stiti bazele CS-ului.
  • True Crime: New York City - Un joc tot din vremea copilariei, este destul de asemanator cu GTA.
  • The Walking Dead Season 1 + 400 Days DLC - Probabil cel mai interesant joc pe care l-am jucat. Mi s-a parut foarte interesant atat gameplay-ul cat si povestea in sine. Il recomand.
  • The Wolf Among Us - Telltale Games, un joc gen The Walking Dead. Foarte fain! L-am terminat de 2 ori.
  • Nosferatu - Practic acest joc este catalogat ca fiind horror, insa mie nu mi s-a parut chiar asa. Oricum, a durat ceva pana sa inteleg unde trebuie sa ii duc pe cei care ii recuperez.
  • The Treasures of Mystery Island - The Ghost Ship - Un joc tip hidden objects destul de bunicel, numai bun de jucat dimineata la cafea.
  • Mafia 1 - Am terminat pentru a 3 a oara acest joc. Finalul ma lasa totusi putin rece. A reusit sa treaca prin atatea personajul principal doar pentru a fi in final gasit si impuscat.
 

Lista cu jocuri jucate (cele care nu au storyline, si practic nu se termina):
  • Counter-Strike 1.6
  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Counter-Strike Nexon Zombies
  • Counter-Strike: Source
  • SA:MP
  • Need for speed World (Pe vremea cand inca exista)
  • 4x4 Evolution
  • 4x4 EVO 2
  • Rigs of Rods
  • Fifa 07
  • Hard Truck 18 Wheels of Steel
  • 18 Wheels of Steel: Across America
 

Jocurile pe care am in plan sa le joc pe viitor:
  • Need for Speed Carbon
  • Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Trilogy
  • Crysis
  • Puzzle Quest: Challenge of Warlords
  • Puzzle Quest 2
  • Far Cry 1
  • GTA San Andreas
  • GTA Vice City
 

Cand voi mai termina alte jocuri, voi lasa un reply in acest topic.
Daca aveti intrebari despre jocurile postate de mine nu ezitati sa lasati un reply si voi revenii cu un raspuns.
Ce sugestii de jocuri aveti pentru mine? (Daca se poate jocurile sa fie sub 2009)
[Image: pQsUP1Z.png]
You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: