[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[IMPORTANT] Recrutare moderatori FORUM
Author : Dey., Category : Aplicatii staff, 13 Replyes, 8705 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
09-09-2020, 08:50 AM
#11
(09-08-2020, 06:28 PM)DRB Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.De ce iti doresti moderator : sa pot ajuta lumea pe sv / scap de codati
Ce experienta ai ca moderator? nu am fost moderator pe csgo dar am fost pe five m

Bafta cu o cerere aici: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Moderator
     
577
POSTS
452
THREADS
190
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.15[w]

Suit Member
02-20-2021, 01:39 AM
#12
Nume real : Mihai
Varsta reala : 16
Domiciliu(Localitatea) : Buzau
Studii/Ocupatie: elev
Descrie-te in cateva cuvinte : Sincer, nu cred ca mai e nevoie deoarece majoritatea staff-ului ma stie! Dar sunt un baiat glumet, de treaba, care se implica si depune efort in ceea ce face.
Nick pe Forum : mihay111
Date de contact (steam , skype ,etc ) : Steam: mihai50inbrat csgocases.com & forum
Pentru ce tip de moderator faci cererea : GAMES
De cat timp faci parte din Comunitatea WtfCS: 03-28-2020
Cat timp iti petreci zilnic pe forum : Nu as putea zice pentru ca nu am un interval fix si/sau nu masor timpul petrecut.
De ce ai ales Comunitatea WtfCS: Mi-a placut de la bun inceput si am decis sa raman aici, avand serverul STARS.WTFCS.COM, iar acum administrand CS.WTFCS.COM
De ce iti doresti moderator : Vreau sa ajut comunitatea
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru a dezvolta aceasta sectiune : As schimba modelele si unele reguli pentru a fi mai usor de postat acolo.
Esti de acord cu regulile sectiunii? Desigur
Daca nu , ce anume ai schimba : As schimba modelele de postare.
Ce experienta ai ca moderator? : Pai pe cateva forumuri mai mici, unul mare si aici, avand acces la sectiunea serverului CS.WTFCS.COM
Ai mai avut aceasta functie in alta parte? Da
daca da, pe ce perioada si ce forum? (detaliaza) : Forum.b-zone.ro - moderator sectiunea Counter-Strike ; nix-gaming.ro (din cate imi aduc aminte), propriul meu forum (light-community.tk) si altele de care nu imi aduc aminte.
Ce parere ai despre membrii comunitatii : Linistiti si la treaba lor

Perioada maxima a oricarui membru al staff-ului pentru care poate fi inactiv fara sa anunte este de MAXIM 7 ZILE PE LUNA. Esti de acord? : Da
Mihai nu face flotari, el le cumpara gata facute!
Mihai s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Mihai a omorat 50 de teroristi din 2 gloante.Primul a fost de avertizare.
Mihai poate sa isi faca poze cu telefonul fix.
Mihai a raspuns la un apel pierdut.
Singura femeie care si-a permis sa faca glume despre Mihai a fost Elodia, de aia nu mai este.
Cand Mihai iti arata degetul nu o face ca sa te injure... doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
14
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.44[w]
02-23-2021, 05:08 PM
#13
Nume real :  Costin Alionte
Varsta reala : 19 ani
Domiciliu(Localitatea) : Slanic
Studii/Ocupatie: Student 
Descrie-te in cateva cuvinte :  Ma numesc Alionte Costin, am frumoasa varsta de 19 ani, sunt din orasul Slanic, Judetul Prahova, imi place sa ies cu prietenii, sa ma joc jocuri video si multe altele. Sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa , nu sunt genul de om care sa ameninte / sa vorbeasca urat cu alti oameni. Sunt o persoana responsabila atunci cand este cazul. 
Nick pe Forum :  COSTIN22
Date de contact (steam , skype ,etc ) :  Facebook (Costin Alionte)
Pentru ce tip de moderator faci cererea :  Gaming
De cat timp faci parte din Comunitatea WtfCS:  de 3 saptamani
Cat timp iti petreci zilnic pe forum : 2-3-4 ore /zi (In functie de ora la care scap de la cursuri)
De ce ai ales Comunitatea WtfCS: Deoarece este singura comunitate pe care o cunosc cu oameni super de treaba si deoarece are un forum foarte usor de folosit. 
De ce iti doresti moderator :  Doresc moderator deoarece ma descurc in aceasta functie si cred ca pot ajuta comunitatea .
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru a dezvolta aceasta sectiune :  Pot incerca sa aduc cat mai multi oameni pe aceasta comunitate pentru a o creste si pentru a deveni ce-a mai mare comunitate din Romania . 
Esti de acord cu regulile sectiunii? Da, sunt de acord cu acele reguli.
Daca nu , ce anume ai schimba : Nu as schimba nimic.
Ce experienta ai ca moderator?  Bine  spre Foarte bine
Ai mai avut aceasta functie in alta parte?  Da, am mai avut aceasta functie in alta comunitate
daca da, pe ce perioada si ce forum? (detaliaza) : Am avut aceasta functie pe comunitatea SampistiAdv  (sampistiadv.ro/forum)
Ce parere ai despre membrii comunitatii : Membrii acestei comunitati sunt foarte de treaba si ma inteleg bine cu toti .



Perioada maxima a oricarui membru al staff-ului pentru care poate fi inactiv fara sa anunte este de MAXIM 7 ZILE PE LUNA. Esti de acord? : Da , sunt de acord.

P.S:Staff-ul WtfCs isi rezerva dreptul de a-si alege ce moderatori doreste bazandu-se pe anumite criterii. 
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-23-2021, 08:11 PM
#14
@mihay111 acceptat! Singura rugaminte este urmatoarea: inainte sa modifici ceva, daca consideri ca e ceva de modificat ma intrebi pe mine sau pe @daNN1eL si hotaram impreuna ce e de facut. Alta chestie, nimic nu se sterge, eventual daca trebuie sa dispara se muta la ghena.

@Costin22 nu ai nici macar 1 topic/post in categoria unde doresti moderator. Te rog sa revii cand o sa ai macar o urma de activitate acolo....
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: