HappyBirthday HappyBirthday

Welcome to www.wtfcs.com Since 2011 - Play with us!

Robotelul WtfCs
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Important] Recrutare moderatori
@Scooby, tocmai din cauza ca nu suntem o comunitate "fantoma", vrem sa vedem si activitate din partea ta inainte sa iti oferim gradul. Si noi ne-am saturat de useri "fantoma", care apar si dispar peste noapte. Asteptam topicurile tale. Bafta!
WtfCs Upload Image
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(05-18-2019, 07:27 PM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.@Scooby, tocmai din cauza ca nu suntem o comunitate "fantoma", vrem sa vedem si activitate din partea ta inainte sa iti oferim gradul. Si noi ne-am saturat de useri "fantoma", care apar si dispar peste noapte. Asteptam topicurile tale. Bafta!

Sorry for x2 post,da-mi o zona unde pot activa ca semi-moderator fara sa i-au warn sau ban ....
WtfCs Upload Image
offtopic
Nume real : Savoaia Lucian
Varsta reala : 15
Domiciliu(Localitatea) : Iasi
Studii/Ocupatie: Elev
Descrie-te in cateva cuvinte : Ma numesc Lucian,am 15 ani si sunt din judetul Iasi. Sunt o fire care stie ce vrea de la viata si stiu cum sa imi impart timpul pentru a face orice.Sunt amabil, respectuos , sunt un baiat care sta in banca lui ,am simtul umorului si am cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac prieteni si chiar foarte repede, ma integrez intr-un colectiv repede. Sunt un om calculat , sociabil, sunt bine organizat, ma gandesc de doua ori inainte de a face un lucru, nu suport oamenii falsi si mincinosi. Acesta sunt eu si nu ma pot schimba. Nu cred ca are sens sa fac un roman aici pentru ca ma veti cunoaste si voi pe parcurs.
Nick pe Forum : Lucian.
Date de contact (steam , skype ,etc ) : Steam/Discord
Pentru ce tip de moderator faci cererea : Moderator la sectiunea "Stiri"
De cat timp faci parte din Comunitatea WtfCS: de un an
Cat timp iti petreci zilnic pe forum : 4-5 ore poate chiar mai mult
De ce ai ales Comunitatea WtfCS: Deoarece mi s-a parut foarte dezvoltata si bine pusa la punct.
De ce iti doresti moderator : Sa ajut comunitatea.
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru a dezvolta aceasta sectiune : In primul rand, as vrea sa fac cate un regulament la fiecare sub-forum, iar in al doilea rand ma voi ocupa sa postez in fiecare zi pentru a atrage atentia tuturor asupra categoriei mele.
Esti de acord cu regulile sectiunii?: Nu sunt reguli, de asta vreau sa impun eu unele.
Daca nu , ce anume ai schimba : -
Ce experienta ai ca moderator?: 4-5 ani
Ai mai avut aceasta functie in alta parte?: Atat pe forumuri IPB, cat si pe platforme de tip php
daca da, pe ce perioada si ce forum? (detaliaza) : aproximativ 1 an sau 2 pe Alph*Cs ( ca administrator ) , o scurta vreme pe Lim**Cs ( ca moderator ) si pe o comunitate ce a fost inchisa acum am mai avut G.Moderator aproximativ 3-4 luni
Ce parere ai despre membrii comunitatii : Nu am apucat sa ii cunosc, dar sunt sigur ca sunt niste oameni geniali.

Perioada maxima a oricarui membru al staff-ului pentru care poate fi inactiv fara sa anunte este de MAXIM 7 ZILE PE LUNA. Esti de acord? : Da.
WtfCs Upload Image
Contact me:
@Lucian. , ti-am oferit gradul. In cazul in care nu te tii de cuvant o sa ramai fara el.
WtfCs Upload Image
Link-uri utile:
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Nume real : Robert
Varsta reala : 18
Domiciliu(Localitatea) : valeadacilor
Studii/Ocupatie:nu
Descrie-te in cateva cuvinte : am 18 ani1,84 m imi place sa beau bere sa ies cu prieteni
Nick pe Forum : Mr.Alkapone
Date de contact (steam , skype ,etc ) : Discord:Mr.Alkapone#8123
Pentru ce tip de moderator faci cererea : admin 5

De cat timp faci parte din Comunitatea WtfCS: 1 zi
Cat timp iti petreci zilnic pe forum : 10 ore
De ce ai ales Comunitatea WtfCS: ca e frumoasa
De ce iti doresti moderator : imi doresc admin 5 deoarece imi place sa ajutsv
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru a dezvolta aceasta sectiune : o sa dau in pv
Esti de acord cu regulile sectiunii?da
Daca nu , ce anume ai schimba : nmc
Ce experienta ai ca moderator? 10/10
Ai mai avut aceasta functie in alta parte? nu
daca da, pe ce perioada si ce forum? (detaliaza) : nu am avut
Ce parere ai despre membrii comunitatii : de treaba
Ai gresit sectiunea baiatul meu.
WtfCs Upload Image
Link-uri utile:

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)