[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[IMPORTANT] amx_demo PaintBall
Author : KenZ0, Category : Anunţuri Server, 0 Replyes, 903 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
06-25-2019, 03:34 AM (This post was last modified: 06-25-2019, 03:35 AM by KenZ0.)
#1
Pe server a fost adaugat pluginul amx_demo!

Pentru a verifica playerii suspecti de wall am adaugat urmatorul plugin!

Amx_demo "player" Atunci jucatorului i se face un filmulet cu ecranul lui!
Amx_stopdemo "player" Demo-ul se oprest!

-Apoi mutati playerul respectiv spec, amx_spec "player"
-Ii cereti sa va dea acel demo care i se salveaza folderul cstrike cu numele "player_fy_snow3.dem" , in loc de player o sa fie numele jucatorului!
-Cei care sunt steam on acel demo se salvaza in : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike
-Demo ul poate fii incarcat pe You are not allowed to view links. Register or Login to view. sau alt site de upload!
-Voi il pune ti in cstrike unde aveti instalat cs ul  si scrie ti in consola playdemo "nume demo", exemplu : playdemo KenZ0_fy_snow3
-Chiar daca jucatorul iese de pe server dupa ce voi ati dat amx_demo "player" acel demo tot ramane salvat la el in pc, lafel si in cazul in care ati oprit si demo ul prin comanda amx_stopdemo "player" si apoi paraseste serverul!
-Va recomand sa face ti teste pe voi prima data sa fi ti siguri cum functioneaza!
-Am adaugat acest plugin pentru a nu mai face poze la jucatori de cate 10 ori in o saptamana pentru ca il suspectati de wall!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: