[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Marius Moga are un mega proiect pentru tinerii artisti!
Author : Eduard97, Category : Music, 1 Replyes, 814 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-18-2018, 03:58 AM
#1
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Marius Moga are un mega proiect pentru tinerii artisti! A  organizat o tabara de muzica! Vezi ce super artisti le-au predat lectii anonimilor!
Marius Moga a participat astazi de dimineata la un post de radio acolo unde a facut un anunt extrem de interesant. Alaturi de el au mai fost acolo Fely Donose, Shift si Alex Cotoi.
Distribuie p
[Image: media-137389429027290600.jpg?width=960]

Moga a spus ca in aceasta vara a organizat o tabara de muzica, iar ca acest proiect il va continua. "Mi-am dorit un proiect in cadrul caruia toata lumea sa lase orgoliul la o parte, sa colaboreze dar sa se si distreze si sa faca muzica buna. Noi am fost surprinsi de rezultate si cu siguranta veti auzi in cel mai scurt timp la radio rezultatele", a declarat Moga. 
[size=undefined]



La aceasta scoala de vara au predat vedete ca Loredana, Andra, Deepcentral, Cornel de la Vunk, Laurentiu Duta, Liviu Teodorescu de la Vocea Romaniei si chiar Horia Moculescu. "Loredana are cantari in Germania in perioada asta, dar si-a schimabt biletul de avion pe ultima suta de metri pentru a ajunge in tabara. Cat despre combinatiile spectaculoase: veti fi surprinsi insa artisti si compozitori care au ajuns sa lucreze impreunaPlec la Los Angeles pentru a participa la randul meu la cateva tabere de gen, iar la sfarsitul verii am in plan reactivarea proiectului Tabara de Muzica pentru ca nu-mi doresc sa fiu singurul pionier care se bucura de know how muzical, vreau sa dau mai departe tot ce am invatat si stiu eu.", a mai spus el.
[/size]
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]






Incepator
 
2
POSTS
0
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.01[w]
01-15-2023, 02:41 PM
#2
You are not allowed to view links. Register or Login to view. - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: