HappyBirthday HappyBirthday

Welcome to www.wtfcs.com Since 2011 - Play with us!

Robotelul WtfCs
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentareee
Nick:I Just Care About Myself
Prenume:Kevin
Ocupaţia:In curand MMA :)
Oras:PPloiesti
Vârsta:13
De cât timp joci cs [dacă joci]:De 1/2 ani :)
Hărţi preferate:de_dust2x2,de_cliff
O scurtă introducere:Ceaw , ma numesc Kevin , prietenii imi spun Bandistu, si am 13 ani . Imi place extrem de mult Fornite-ul si CS-ul . Sunt destul de prietenos incat sa-mi fac cativa prietenii pe aceasta comunitate .
De la cine ai aflat de WtfCs Community?:Holagen H (idk nick-ul lui) a facut un video cu Furien.WTFCS.Ro
Ce crezi ca ar trebui schimbat/imbunatatit la forum?:Nu cred ca ar trebuii nimic schimbat ...Cine a avut ideea sa creeze aceasta comunitate a avut o idee buna ::)  Arata extrem de bine tema =]
O poză cu tine: - ...
BUN VENIT PE WTFCS!
WtfCs Upload Image
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Welcome
WtfCs Upload Image
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Bine ai venit, chiar aveam nevoie de un pusti cu caracter de MMA, nu era de ajuns ca eu sunt in UFC! :)))
WtfCs Upload Image

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 

[-] The following 1 user Likes KenZ0's post:
  • czr.v
welcome
WtfCs Upload Image
                                                 You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.
[Image: welcome.png]
WtfCs Upload Image
[Image: pQsUP1Z.png]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)