[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Propunere BoJack
Author : BoJack, Category : Discuţii/Sugestii Server, 5 Replyes, 1274 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-18-2019, 04:00 AM
#1
Buna seara, vin si cu propunerea asta, vreau sa o dezbatem. E vorba de ajutarea server-ului la mai bine.... Propun un fond de investitii comun, pentru a ajuta srv cu cateva boost-uri pentru a fii mai tot timpul cu playeri. Nu se cere o suma exacta, fiecare cum poate, ca la cutia milei. Pentru suma donata, Kenzo ia in considerare ajutorul acordat si in functie, va oferii si el ce va putea. Consider ca e mult mai ok, avand in vedere ca el singur nu poate face... si barem noi ca staff, totusi catusi din putinul nostru, sa ajutam si noi cu ce putem. Tk!
Ps: Sunt constient ca admini like FanTa au contribuit magistral! Haideti sa ducem srv cat mai sus ! Va pup!
[Image: Ls7FPzD.gif]
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
06-18-2019, 12:36 PM (This post was last modified: 06-18-2019, 12:37 PM by FanTaa.)
#2
Pro.Este o idee buna.Chiar daca nu se accepta, eu oricum am sa dau boost-uri aproape zilnice si am sa contribui cat mai mult in ajutarea serverului.Ramane de vazut la decizia lui KenZ0
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
06-18-2019, 12:54 PM (This post was last modified: 06-18-2019, 12:56 PM by KenZ0.)
#3
Ca sa se vada roadele serverului, avem nevoie de boost lunar, un boost lunar bunicel este intre 80 -100 euro! Sunt boost uri si la 300 de euro..ca sa va faceti o impresie despre preturi si ce asteptari sa avem de la un boost de 100 euro! Serverele alea de le vedeti voi aproape non stop 32/32 cheltuiesc intre 400/700 euro lunar doar pe boost!

Ideea este in felul urmator!
Modalitatile de plata catre boost sunt paypal/transfer bancar, eu de obicei platesc prin paypal(cu cardul)
Momentan exista un boost de 60 de euro dar nu sunt mulumit de el cum baga, asa ca am sa cumpar din alta parte boost de 80 sau 100 de euro!
Care poate contribuii cu o suma de bani fie ea cat de mica, este bine venita!
Dar prin modalitatile de plata PayPal/Transfer Bancar sau predare persoanala (Bucuresti) findca prin primele 2 modalitati achit si eu catre boost!
Punem mana de la mana si facem treaba buna!
Cine nu poate prin aceste modalitati poate sa ajute serverul prin boost de 1 euro sms(acel boost baga timp de 1-2 ore playeri pe server) iar boost ul lunar baga player ziua-non stop!
Daca avem doritori care vor sa ajute serverul la populare puteti lasa reply aici cu suma de bani si modalitatea de plata!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
06-18-2019, 01:01 PM
#4
Eu sunt doritor de mic sa dau boosturi(cu 1 euro).Din pacate nu am paypal dar cand am sa fac am sa contribui si eu cu o suma de bani acolo bine venita.Cu toate astea serverul este pe picioare si in crestere tot mai mare,in ceva timp vom fi in numar cat mai mare si a playerilor si a staffului
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-18-2019, 02:14 PM
#5
Particip si eu cu cat pot, kenzo iti voi lasa in privat cat si cum ! Tk. Haideti sa ajutam la ridicarea server-ului si a comunitatii, e pacat sa se piarda ceva atat de frumos!
[Image: Ls7FPzD.gif]
Junior
 
110
POSTS
4
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.19[w]
06-19-2019, 12:43 AM
#6
Si eu am sa ma bag, insa probabil o sa pun ceva banuti la boost-ul cel mare, lunar. O sa vad in iulie cat pot da, sper sa zic un 10-15 euro dat fiind faptul ca lucrez doar in weekend-uri, part-time si in rest sunt cu faculta. Totusi vreau sa ajut asa ca o sa-ti dau in pm detalii, kenzo. Dar da, o sa ajut cum pot.


Forum Jump: