[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Propunere The SilenT
Author : The SilenT, Category : Discuţii/Sugestii Server, 6 Replyes, 1421 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
06-16-2019, 07:34 PM (This post was last modified: 06-16-2019, 07:35 PM by The SilenT.)
#1
Salut, as vrea ca sa se scoata block-ul de la bilele de vopsea si de la coechipieri adica faci bine mersii bunny hop si deodata trage unu in tine sau se opreste unu in fata ta nu mi se pare chiar asa ok, pentru ca am intalnit unii playeri care trageau intentionat in tine doar ca sa-ti faca block..
Si aici depinde de fondator este optional ar trebuii mult mai mult boostat serverul ca sa apara in topuri si sa fie mult mai cunoscut parerea mea acum ramane de vazut dar cu block-ul eu chiar zic ca ar trebuii scos.
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
06-16-2019, 08:13 PM
#2
Eu nu am nici o problema cu block-urile pentru ca nu fac bhop,asa ca nu ma incurca si nici nu ma avantajeaza daca o sa se scoata.In schimb poate un player pro bhop poate il incurca aceste chestii,dar nu stiu daca se poate face ceva in privinta asta ramane la decizia lui KenZ0 cand o sa aiba timp.
Serverul este mereu in top-uri este cel mai cunoscut server de pb din romania si se dau boost-uri zilnice pe el, din cate am inteles este si un boost lunar dat.Am sa dau si eu boost-uri la 2-3 zile cate 1.P.S serverul este genial sunt de 4-5 luni in staff si nu regret nici o ora petrecuta pe acest server
Pup KenZ0 si toata comunitatea WTFCS :*
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
06-16-2019, 09:12 PM
#3
Salut, in legatura cu block ul! Daca vi si cu rezolvarea acestei probleme ar fii perfect! (eu nu stiu cum sa fac sa nu se mai opreasca jucatorul din bhop in timp ce a tras alt cineva in player (exista un plugin pe server care permite trecerea coechipierilor unul prin celalalt , o sa incerc sa schimb pluginul sa vedem daca se rezolva!

In legatura cu boost ul!

Eu am cumparat boost lunar de 60 de euro, bine inteles singur ca de fiecare data! In afara de cel lunar de 60 de euro am mai dat si boost de cate un euro din când in când, lafel si Fanta!

Sa stii ca oricine poate participa la boostul lunar! :) Pentru a rezolva si aceasta problema te indemn sa ajuti si tu serverul pentru boost! Si eu as vrea sa fie serverul 32/32 tocmai d-asta mai bag bani in boost! Cauta-ma in caz ca vrei sa donezi pentru boost si nu stii cum!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
1
POSTS
0
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.02[w]
08-02-2019, 12:16 AM
#4
inca nu s-a rezolvat problema cu blockul intre coechipieri...ii foarte enervant
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
08-02-2019, 12:54 AM
#5
Ideea e ca daca fac sa nu se mai blocheze cand treci prin coechipier..apare alta problema!
Mai exact daca treci prin cochipier si tragi in acelasi timp o sa ramane-ti blocati in bila amandoi si e mult mai enervant!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
 
192
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.08[w]
08-02-2019, 02:19 AM
#6
Poti da TC . Dacă rămâi blocat in bilă trebuie să dai retry.
Nici cu slap nu mai iesi din ele.
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
08-07-2019, 11:55 PM
#7
Din cate stiu dupa cateva secunde bila dispare si e deblochezi automat, asta daca ai noroc sa nu fii omorat de adersar pana atunci!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: