[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[Propuneree]
Author : BoJack, Category : Discuţii/Sugestii Server, 3 Replyes, 1088 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
07-17-2019, 03:23 AM
#1
Pt a aduce playeri cat mai multi, propun un fond de inestitii, gen fiecare admin cu acces grad sa doneze pe luna 1 euro, sau cat pot, pt a creea fonduri pt playerii fruntasi cu activitate pe serer. Aceste premii se vor stabilii in functie de achivemet-uri  si vor fii acordate de Kenzo. Consider ca trebuie facute cat mai multe evenimente pt a atrage clienti fideli. De asemenea, 1 E pentru fiecare admin, consider ca e cat de cat OK pentru a creea pentru ceilalti playeri cu acces dar fara posibilitati finaciare un achivament. Atata timp cat s-a investit, trebuie sa facem totul ca la carte si sa atragem playeri !
[Image: Ls7FPzD.gif]
Junior
 
192
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.08[w]
07-17-2019, 02:32 PM
#2
Eu sunt contra aici . Playerii "fideli" ar putea sta pe server fără premii sau ceva de genul asta este strict parerea mea. Adică ori vii pentru plăcere ori vii pentru premii. Repet asta este strict parerea mea.
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
07-17-2019, 05:01 PM
#3
(07-17-2019, 02:32 PM)orange2108 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Eu sunt contra aici . Playerii "fideli" ar putea sta pe server fără premii sau ceva de genul   asta este strict parerea mea. Adică ori vii pentru plăcere ori vii pentru premii. Repet asta este strict parerea mea.

Ce e 1 euro? Pt fondul de investitii comun? Pt a avea cat mai multi pretendenti care aspira in top15, trebuie atrasi cu anumite premii, anumite beneficii, consider ca 1E pe luna sunt 2-3 Tigari..... E nesemnificativ....
[Image: Ls7FPzD.gif]
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
07-17-2019, 08:59 PM
#4
Nu mai venii cu ideei d astea au mai fost discutii ca ajutati serverul la boost toti ati spus ca da si nici unul nu m a cautat sa doneze. Tot singur am platit 80 euro. Asa ca nu are rost sa mai deschidem subiectul de donatii
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: