[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Reclamație Awman - Ban fără motiv
Author : mSelfish, Category : Reclamatii admin/helper/player, 1 Replyes, 524 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
05-05-2020, 09:38 PM
#1
1.Nickul dvs: mSelfish #LuckyCyka
2.Nickul reclamatului: Awman
3.SteamID-ul reclamatului: STEAM_1:0:50285
4.Motivul pentru care il reclami: Ban fără motiv + amenințări
5.Dovada: Șituația s-a desfășurat în felul următor: Intru pe server ca un player nou ce nu a mai jucat niciodată pe acesta, iar în rundă eram cu adminul în cauză, am mers pe Shift, el a venit pe mine Rush și m-a omorât. Nu am spus nimic, aia este, se mai întâmplă. Următoarea rundă în schimb am primit Slay, și în momentul în care întreb ”De ce?” mi se spune ”De ce stai camp în bază, nu suntem pe competitiv, mișcă-te”. Neștiind că este o regulă sau ceva asemănător am întrebat ”Păi ce să fac? Să dau rush ca prost-ul?”, ulterior el îmi răspunde ”Vrei să rămâi în slay? Sau vrei să-ți dau ban”? În motiv-ul ban-ului a scris „dupa ii zic de ce vorbesti asa frate vrei ban? Țin să precizez că nu a vorbit așa, a utilizat un ton arogant repezit prin care a menținut ideea căci dacă nu fac ce vrea el îmi dă ban. Având în vedere căci în acel moment erau doar 6 playeri conectați pe server, putea evita acel Slay, să îmi explice că nu se stă camp (chiar dacă alți playeri stăteau) și ulterior îmi ceream scuze și nu existau tangențe.
6.SteamID-ul tau: [b]STEAM_1:0:30026619[/b]
7.Alte obiectii: Să se ia o măsură asupra acestui presupui Co-Owner, să i se explice căci pentru înjurii se oferă BAN o perioadă de timp și nu Permanent și pe viitor să nu mai abuzeze de funcție și să explice conform regulamentului.
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
05-05-2020, 09:58 PM
#2
Injuriile asupra staff-ului se platesc cu ban permanent. Nu se accepta tot felul de arogante din partea jucatorilor fata de staff.
Atata timp cat te-ai comportat intr-un mod trivial fata de staff, iti meriti pedeapsa.

Ban-ul ramane

Rezolvat
Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: