[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[RESPINS] Ban pe nedrept
Author : 123SPARTAN, Category : Reclamatii admin/helper/player, 9 Replyes, 1645 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
4
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
03-08-2019, 07:07 PM (This post was last modified: 03-08-2019, 09:37 PM by Iustin.)
#1
1.Nickul dvs: 123SPARTAN
2.Nickul reclamatului: Shnitel
3.SteamID-ul reclamatului: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
4.Motivul pentru care il reclami:  Ban pe nedrept
5.Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
6.SteamID-ul tau:STEAM_1:0:136518634
7.Alte obiectii: Nu stiu cum s-a uitat omu' vostru pe mine de a decis ca ma joc cu coduri pe publice

Am contul din 2015,Level 10 pe faceit si global pe MM si credeti ca ma joc cu coduri pe publice =))?

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
03-08-2019, 07:09 PM
#2
Poti sa te iei cu fratele tau de mana, la fel de increzuti = la fel de prosti. ( You are not allowed to view links. Register or Login to view. )

Btw, ai demo-ul pe banlist, m-am saturat sa tin mizerii in PC.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Incepator
 
4
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
03-08-2019, 07:14 PM
#3
Deci sa inteleg ca toti care joaca mai bine ca tine sunt codati?

Suferi prea mult de tine cocosel,chiar sunt curios ce ai vazut in demo ala.

Totodata,daca zici ca ma joc cu cod, cum de nu mi-am luat VAC sau ban de la faceitAC in 4 ani prietene?
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
03-08-2019, 07:20 PM
#4
Asa e, joci superb, nici un spray nu poti sa-l controlezi, Mr. Globel, te bazezi doar pe taps, ca acolo te ajuta si pe tine silent aim-ul. Nu sufar de mine, stai linistit, sufar de realism si de alergie la prosti xD

Cum de nu ti-ai luat VAC ? Mai asteapta, ca la toti le vine randul, nu esti nici primul si nici ultimul care se da mare si tare in fata mea ca nu isi ia VAC, dar care au primit instant karma. Last reply, n-am cu cine sa conversez, sa vina cineva mai inteligent va rog.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Incepator
 
4
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
03-08-2019, 07:25 PM
#5
Putem sa intram pe orice server vrei tu (cu AC on,bineinteles)sa vezi ca iti tin un spray.

Din nou,suferi pe burta goala si ai demonstrat cat de mult te bate un joc si cate de increzut esti.Nu e vina mea ca esti un amarat care nu poate scoate kd+ pe publice ca-si baga unghia in gat când il omoara cineva.

De asemenea,de unde ai dedus tu prietene ca sunt prost?Eu tot ce fac este sa imi sustin punctul de vedere in timp ce tu nu ai nici un argument pertinent.Esti un amarat de admin pe un server de arena cocosel,nu buricul pamantului
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
03-08-2019, 07:46 PM (This post was last modified: 03-08-2019, 07:48 PM by Shnitel.)
#6
Nu am argumente, asa e, un demo nu e un argument solid care sa-ti dea in bot si sa denote iq-ul limitat.
Ma bate jocul, in fiecare zi cu cureaua, ca pe un copil de 12 ani ca tine, pe care il bate mamicuta, de aceea sufar, plangand intr-un colt ca nu scot kdr pe plus : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

PS: AC-ul e mult mai trash decat VAC-ul, unu la mana, si doi la mana, aduceti va rog pe cineva inteligent, astfel chiar e ultimul reply la caterinca asta de post.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
Staff Ts3
 
344
POSTS
104
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.44[w]
03-08-2019, 08:02 PM
#7
Pararea mea este ca ai avut ceva sigur
Ai prea multe fluctuatii in timpul jocului
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
4
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
03-08-2019, 08:02 PM
#8
Ac-ul e mai trash decat vac-ul =))?E clara experienta ta in jocul asta.

In al doilea rand,imi arati poze când faci 40+ boabe pe arena?Ce level esti pe faceit/rank pe MM?

Din nou imi sustin punctul de vedere,tot ce ai facut prin postarea de mai sus a fost sa il subliniezi si sa demonstrezi ca esti un publicar amarat..

In legatura cu faza cu faza cu "copil de 12 ani",imi pare rau ca asa arata autoportretul tau,o sa iti trimit un pachet de biscuiti sa te simti mai bine.

Am inteles cu cine am un debate,un ingamfat care se crede inteligent dar se inneaca cu apa chioara,si al carui achievement supreme este ca a devenit admin pe un server de arena.


Multa bafta in viata cocoselule,invata sa aduci argumente reale intr-un debate ca sa reusesti in viata :)
Incepator
         
94
POSTS
5
THREADS
290
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.33[w]
03-08-2019, 08:40 PM
#9
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
"The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury, not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom. Good time to take... inventory."
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
03-08-2019, 09:37 PM
#10
Discutii si conflicte doar pentru un amarat de ban. 
Treaba e clara si se vede ca ai faze in care tragi dubios de mult. 
Laude ca sunt global si ca am faceit rank etc. sunt de prisos. Am mirosit destule persoane care se laudau cu rank-urile lor si defapt o ardeau cu silent frumos si elegant.

Cum am mai zis odata, zarurile au fost aruncate!

[Image: DaeJTdV.jpg]

Respins

Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: