[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[RESPINS] [Cerere Admin] deep.
Author : deep., Category : Cerere Admin, 7 Replyes, 1559 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
 
277
POSTS
49
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.05[w]
02-10-2019, 07:01 PM
#1
Nume Real: Cezar
Varsta [minim 16 ani]:  14  :D
Oras: Brasov
-------------------
Nick: deep.
Steam ID: -
Experienta ca admin : 2 ani
Cunoasteti comenzile amx : da
Poti fi activ pe forum 10-15 minute pe zi : da si mai mult
Cate ore aveti jucate pe server?: 2 ore momentan, dar voi facce cat de repede pot cele 15 (Poate mai compensati voi cu cele 200 de oree pe care le aveam de data trecuta)  :)
Ai citit regulamentul serverului&adminilor?(You are not allowed to view links. Register or Login to view.): desigur
                                         
 

                   
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-10-2019, 07:14 PM
#2
Pentru cei care nu stiu, fostul lui nick este: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Asteptam adminii cu pareri, bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
02-10-2019, 07:49 PM
#3
CONTRA de la mine...Pentru ca din cate stiu trebuie îndeplinite condiitile cerere pt admin....Akolo este Varsta minima 16.....Si tu ai 14......Si nu prea am vazut activitate in fiecare zii
TURBO GUM
         
1,629
POSTS
329
THREADS
240
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.31[w]

1K
02-10-2019, 09:54 PM
#4
Pentru ce ai facut ultima data nu prea ai merita nimic,insa poate ceilalti sunt mai indulgenti.
Contra de la mine
Im Back BITCH
It's time to cook
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
02-11-2019, 04:28 PM (This post was last modified: 02-13-2019, 02:03 PM by Sava..)
#5
Ți-aş acorda o şansa ca să văd dacă meriți.
Consider că ai experiența, şi că ai indeplinit deja condițiile pentru ca ai fost inainte in staff, totul ce ai de făcut este sa fi activ, iar pe gametracker văd că ai început să fi activ.
De trecut, mi-am dat seama ce s-a întâmplat si, mna, toți învățăm din greşeli, aşa că nu e greu să îți dea remove daca nu ai băgat în cap.
Dar îmi place că recunoşti cu vârsta.
Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher.
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
02-11-2019, 06:54 PM
#6
Contra din partea mea , ești prea copilăros , dar nu asta ar fii cea mai mare problemă, pentru că și eu am început la o vârstă fragedă. Din moment ce tu ai luat remove , pentru că te am prins cu șmecherii , până ce nu dai dovadă că tu chiar vrei admin pe server , făcând ore , cereri de addban , și să te implici și pe forum cu voturi pentru servere , pentru ts3 , eu unul nu ți aș da șansa asta , după ce faci ce am enumerat mai sus , atunci da , s ar vedea că îți dorești admin cu adevărat , tu acum nici măcar nu ai orele necesare , pe promisiuni că faci și tragi , nu merge pentru mine , că m am lămurit cum e cu astea .
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Staff Cs 1.6 - Classic
 
363
POSTS
10
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.67[w]
02-11-2019, 08:23 PM
#7
Contra...nu te.am vazut pe sv si nu ai orele necesare ....chiar daca ai fost cu alt nick ADMIN inainte ...si ai luat remove din nuj ce smecherii ca nu le cunosc ....din punctul meu de vedere tu nu mai ai ce cauta in STAFF.... odata ce ai folosit smecherii , coduri sau ce ai facut tu..... nu stiu dc nu ai mai incerca inca o data!


Si sa fim seriosi.....ai luat remove si tu vii cu cerere de admin cu "2 ore momentan"! eu nu mai faceam cererea in locul tau ...!
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
02-11-2019, 11:30 PM
#8
Majoritatea bate minoritatea , în concluzie , respins .
Arată ne că te străduiești făcând ce te am îndrumat , și poate pe viitor ți se va acorda a doua șansă .
t.c
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: