[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[RESPINS] Cerere Moderator
Author : RelaxXx, Category : Aplicatii staff, 1 Replyes, 1084 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
RelaxXx
 
208
POSTS
187
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.3[w]
02-25-2019, 08:45 PM (This post was last modified: 02-25-2019, 10:03 PM by Iustin.)
#1

Nume real : Claudiu
Varsta reala : 23
Domiciliu(Localitatea) : Botoșani
Studii/Ocupatie: Teologie - Teolog
Descrie-te in cateva cuvinte : Salut, mă numesc Claudiu și am minunata vârstă de 20 ani. Sunt un băiat glumeț îmi place să îmi fac prieteni noi mereu și să cunosc oameni. Îmi plac foarte mult jocurile și îi respect pe cei din jurul meu chiar dacă ei nu mă respectă la fel de mult,și cred că am din toate câte ceva, asta înseamnă că, sunt un om care știe ce vrea de la viață, și reacționez ca atare atunci când trebuie, asta înseamnă că ai discernământ și nu lași pe nimeni sa te calce în picioare, dar, ca orice om am și mici defecte de care nu mă pot debarasa de ele cât aș încerca, adică nu pot pune la fund, așa cum se zice în popor, și să tratez ca atare fiecare amănunt, chiar dacă realizez ca nu e bine să mă enervez din orice fleac, dar asta e firea mea și totuși, mă bucur ca sunt așa. Niciodată nu mi-a plăcut sa mă descriu, sunt destule de spus, dar o să mai spun și eu câteva lucruri despre mine. O să încep cu faptul că sunt o persoana obișnuită, cu preocupări normale. Sunt optimist și mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere. Îmi plac obiectele mici, dar cu un mare impact emoțional. Nu încerc să par nimic din ceea ce nu sunt. Deși mă supăr uneori repede, iert ușor, nu stau mult supărat. Pe final, aș vrea sa spun ca am o memorie cam "anormală", deoarece țin minte și cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-aș aminti și peste 5 ani. Seriozitatea mă definește, sunt un băiat foarte respectuos, înțeleg repede, ascult de către superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt SA:MP și fotbal. Sunt o fire energică, în continuă căutare de senzații noi. Mă împrietenesc foarte repede cu oamenii, îmi place să socializez și să mă distrez, dar când vine vorba de munca, totul se schimbă radical. În timpul liber îmi place să ies cu prietenii la fotbal, să mă plimb sau sa mă joc la PC. Sunt o persoană foarte sociabilă, amuzantă, încrezătoare, sinceră, puternică, ambițioasă, și plină de energie. Sunt mai mereu în căutare de noi prietenii, noi aventuri, noi experiente, și trăiesc viata pe deplin bucurându-mă de fiecare clipă. Îmi petrec o mare parte din timpul liber în fața calculatorului, deoarece sunt un "pasionat" înrăit, dar cu toate astea, îmi organizez timpul așa de bine, încât pot desfășura orice activitate îmi propun, printre care ieșitul cu prietenii pe parcursul zilei, sau seara, în funcție de orarul fiecăruia, merg săptămânal la biliard, bowling, și mă pasionează în general sporturile. Din acest motiv, pun mare accent și seriozitate pe sport-uri, și tot din acest motiv, le practic la nivel de performanță. Tot timpul am fost și sunt o persoană foarte "deschisă" și sar mereu în ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de bună ziua, în acest fel reușesc să obțin respectul celor din jur. Sunt de părere că respectul este pe primul loc în orice fel de comunitate, că este cerc de prieteni, scoală, amici, până și în mediul virtual așa cum este pe SA:MP. Trebuie să respectam comunitatea, și persoanele din jur, pentru o mai bună înțelegere. Sunt un băiat de treabă, sociabil, înțelegător, serios și muncitor. Îmi place munca în echipă, dar mă descurc și individual atunci când e nevoie. Printre hobby-urile mele se numără fotbalul / tenisul / SA-MP-ul și multe altele. Sunt mereu în căutare de noi provocări, pe care sper sa le pot trece cu bine. Sunt o fire perseverentă, nu renunț ușor la ceea ce-mi propun. Mă pot descrie ca fiind un băiat creativ, cu simțul umorului, dar serios atunci când situația o cere, ca fiind o persoana sociabilă, care încearcă să se aibe bine cu toată lumea, și o fire destul de altruistă, înțelegătoare, respectoasă, și ambițioasă.
Nick pe Forum : RelaxXx
Date de contact (steam , skype ,etc ) : Discord - #4267
Pentru ce tip de moderator faci cererea : WTFCS - DISCOVER / Multimedia
De cat timp faci parte din Comunitatea WtfCS: Fac parte din anul 2016
Cat timp iti petreci zilnic pe forum : În ultima vreme nu prea am avut suficient timp deoarece am fost preocupa cu familia dar acum am timp liber și vreau să-l folosesc.
De ce ai ales Comunitatea WtfCS: Din inițiativa unui Coleg și prieten drag care este Co-Manager pe această Comunitate
De ce iti doresti moderator : Vreau să fiu util pentru Comunitate
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru a dezvolta aceasta sectiune : Să abordez teme de discuții noi pe interesul tuturor.
Esti de acord cu regulile sectiunii? Da
Daca nu , ce anume ai schimba : 
Ce experienta ai ca moderator? Am experiență ca moderator de pe o altă comunitate care este din 2009.
Ai mai avut aceasta functie in alta parte?  Da și nu numai această funcție.
Ce parere ai despre membrii comunitatii : Una foarte bună

Perioada maxima a oricarui membru al staff-ului pentru care poate fi inactiv fara sa anunte este de MAXIM 7 ZILE PE LUNA. Esti de acord? : Da
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
03-08-2019, 09:10 AM
#2
Dupa cum ma asteptam ai disparut intre timp. Pacat de descrierea de mai sus. Te astept cu o noua cerere daca ai de gand sa te intorci!

Bafta! t.c
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: