[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[RESPINS] Cerere Unban This is Sparta
Author : This is Sparta, Category : Cerere Unban, 4 Replyes, 1660 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
02-09-2019, 02:53 PM
#1
nick: ~*This Is Sparta *~

ip; 89.40.204.171 
admin; Delete!
data/ ora: 8/2/2019 23:10
dovada: - Mentionez ca mi s-au facut poze de catre adminul Delete! insa nu am avut nicio poza in folderul cs strike plus ca mi s-au facut si wg-uri inainte si au fost ok
Ca dovada poate conta cu un raspuns vecinul meu  ( wTF* EddwaRRRd           #) la care am fost si s-a uitat si el personal in csStrike
TURBO GUM
         
1,629
POSTS
329
THREADS
240
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.31[w]

1K
02-09-2019, 05:26 PM
#2
si nu le spunem si faza cu: "nu stiu ce e imgur.poti sa imi explici?"Si dupa incep sa iti explic unde gasesti pozele si imi spui ca stii,apoi iti explic ce e imgur spui ca ai gasit site-ul dar ai uitat unde gasesti pozele,in conditiile date mai sus.Eu ce sa inteleg de aici?Suntem la gradinita sau ma iei de prost,nu stiu.Asteptam sa vedem ce zic si ceilalti despre asta,dar fara sa imi prezinti pozele pe care le-am facut eu personal o sa iti dau pika on sight.
P.S:Nu e nevoie sa imi raspunzi aici(in caz contrar o sa primesti warn).
Im Back BITCH
It's time to cook
Incepator
 
18
POSTS
4
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.27[w]
02-10-2019, 12:02 AM
#3
De acord cu Delete! am fost de fata !
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
02-10-2019, 10:54 AM
#4
Eu il cunosc personal pe tip, e la inceput si mi-a spus ca nu a gasit pozele in cs-strike si dupa deaia l-a intrebat pe Delete unde sunt fiindca negasindu-le a crezut ca nu a intrat unde trebuie,eu m-am uitat la el in cs si nu erau nici cfg-uri nici wall sau ceva,fiind vecin cu mine eu stiu ca nu foloseste coduri insa din pacate daca nu are pozele nu are cu ce sa dovedeasca,acum ramane la decizia Ownerului :)
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]






Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-10-2019, 11:42 AM
#5
Ai 24 de ore sa te prezinti cu pozele, in caz contrar nu mai ai ce cauta pe server. Eduard chiar daca e vecin cu tine, nu poti dovedi ca nu foloseste coduri, asteptam pozele.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: