[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] :|
Author : sLs DvL, Category : Reclamaţii Admini, 1 Replyes, 897 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
03-05-2018, 10:49 PM
#1
Numele Vostru - sLs DvL
Ip-ul vostru - 82.19.235.217
Numele Adminului - nu stiu/nu ma intereseaza/voi va cunoasteti adminii si ii puteti vedea in demo
Data & Ora - 19:30 05/03/2018
Motivul - am primit pika sau ceva de genul fara nici un fel de verificare ....pur si simplu adminul a decis ca nu joc curat si mi-a dat pika???
Voiam sa mentionez ca am 33 ani si contul de steam(dvl1309) de pe care joc il am din 2006 cu cateva mii de ore jucate dar sa iau asa destroy nu am luat.
Dovezi :   You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
03-06-2018, 08:27 AM
#2
Imi cer eu scuzele aferente in numele adminului. Ai unban, te asteptam la joc!

Cat despre tine [scroafe]sNk:

1. Nu ai mai postat in banlist de la sf anului trecut. (chiar daca ai avea o dovada asupra lui, nu o vad! )
2. Ai dovedit din nou ca inca nu esti pregatit 100% sa adminezi.
3. Am mai avut noi discutii pe xmas, sa nu de aducem aminte.

@ Ai remove la admin de proba 1 saptamana. In functie de cum te vei comporta si cata activitate vei avea, voi decide daca vei mai ramane cu vre un grad sau nu!


Aviz si celorlalti. Unii din voi ma intrebau de ce intru cu alte nick-uri pe server, in plus de asta mai dadeau si raportul celorlalti cine sunt si cu ce nick am intrat. N-am nici un chef sa fac asta, dar se pare ca voi va bateti joc de playeri in mod excesiv, doar pentru bunul vostru joc. A fi admin nu inseamna doar sa te joci, si nu esti deloc superior in fata playerilor normali. Se baga banii in serverul asta, poate ca nu va pasa, dar nici mie nu o sa imi mai pese de voi! Plecati voi, vin altii! Suntem aici din 2011, cine e constient de treaba asta ramane cu noi, cine nu sa se duca sa se joace pe serverele copiilor de 14 ani care se inchid peste noapte. Asadar, nu fiti inapti!

t.c
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: