[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie
Author : ViPeR@, Category : Reclamaţii Admini, 7 Replyes, 1649 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Guest(s)
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
05-15-2019, 11:31 PM (This post was last modified: 05-15-2019, 11:31 PM by ViPeR@.)
#1
Numele vostru: ViPeR@
IP: 95.90.191.47
Numele adminului- Apparte
Data si ora- 15.05.2019 23:20
Motivul- Era mapa fy_buzzkill....Apparte are Vip si profita de vip pe mapa fy_buzzkill cu fleshuri,si l am avertizat o data ca nu are voie pe mape din acestea...ok....si tot arunca cu fleshuri ...si eu i am adresat ,,,Daca vrea sa ramana fara Vip...si sa vedeti ce limbaj are un admin ......Eu doar vreau sa sa se ia masuri
Dovada-  Screenshot-----https://imgur.com/z71FDs0
Incepator
 
26
POSTS
5
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.37[w]
05-16-2019, 12:19 AM (This post was last modified: 05-16-2019, 01:12 AM by apparte.)
#2
Asa e, n-am fost pe faza si am dat un flash in loc de he, de asemenea i-am raspuns acestui vip care da 2 he(el zice ca e voie) pe runda pe aceiasi harta, se poate vedea mai departe ca admit si nu continui, se poate vedea cum el crede ca e ok sa arunce 2 he pe runda pe o harta asa mica. Cat despre limbaj, am folosit un cuvant inexistent in limba romana incercand sa mi cenzurez cat mai mult posibil dezgustul fata de ipocrizia acestei vipere.
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
05-16-2019, 07:10 AM
#3
Astept parerea si colegilor mei adminii,si in special parerea lu Dey!
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
05-16-2019, 07:18 AM
#4
Si nu este vorba de numai un flesh,Cand a dat primul flesh...am crezut din greșeală.. Doar l am avertizat ca nu e voie cu flesh ..Dar si a 2 oara si a 3 oara...El a abuzat de Vip...fata de ceilanti Playeri...Si cu grenazile eu zic ca este voie...pt ca pe mapa st grenazi....Nu e prima oara cand cu grenazi asa....Am jucat cu toti adminii,si nimeni nu a zis nimik in legătură cu asta...Dar asta este o scuză din partea lu Apparte
Incepator
 
26
POSTS
5
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.37[w]
05-16-2019, 09:40 AM
#5
(05-16-2019, 07:18 AM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Si nu este vorba de numai un flesh,Cand a dat primul flesh...am crezut din greșeală.. Doar l am avertizat ca nu e voie cu flesh ..Dar si a 2 oara si a 3 oara...El a abuzat de Vip...fata de ceilanti Playeri...Si cu grenazile eu zic ca este voie...pt ca pe mapa st grenazi....Nu e prima oara cand cu grenazi asa....Am jucat cu toti adminii,si nimeni nu a zis nimik in legătură cu asta...Dar asta este o scuză din partea lu Apparte

Sa arunci cu 2 he una dupa alta e ok dupa parerea ta. E ok sa arunci cu he si pe aim_map asa cum si facut? Hai sa ne asumam amandoi greselile.
Junior
 
117
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.32[w]
05-16-2019, 09:56 AM
#6
Nu stiu ce se intampla cu voi doi, sau mai bine spus ce sa intamplat intre voi, dar fiecare dintre noi mai gresim chiar daca suntem admini
Cert este ca vocabularul domnului admin Apparte, nu este un vocabular recomandat unui admin responsabil.
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
05-16-2019, 10:14 AM
#7
(05-16-2019, 09:40 AM)apparte Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(05-16-2019, 07:18 AM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Si nu este vorba de numai un flesh,Cand a dat primul flesh...am crezut din greșeală.. Doar l am avertizat ca nu e voie cu flesh ..Dar si a 2 oara si a 3 oara...El a abuzat de Vip...fata de ceilanti Playeri...Si cu grenazile eu zic ca este voie...pt ca pe mapa st grenazi....Nu e prima oara cand cu grenazi asa....Am jucat cu toti adminii,si nimeni nu a zis nimik in legătură cu asta...Dar asta este o scuză din partea lu Apparte

Sa arunci cu 2 he una dupa alta e ok dupa parerea ta. E ok sa arunci cu he si pe aim_map asa cum si facut? Hai sa ne asumam amandoi greseli


Pe aim_map  nu am aruncat niciodata cu 2 grenazi....Doar una...doar pe buzzkill am aruncat....Cel mai mult ma deranjat cum ai vorbit!!
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
05-16-2019, 10:38 AM (This post was last modified: 05-16-2019, 10:39 AM by Dey..)
#8
Hai sa ne purtam ca niste oameni maturi, ca vad ca avem toti o varsta, nu mai suntem copii de 14-15 ani!

1. Nu mai abuzati de VIP, pot foarte usor sa va restrictionez accesul la he, fb, etc. Dar nu cred ca e in avantajul vostru.
2. Nu mi-au placut niciodata discutiile astea intre admini. Incercati sa va intelegeti ca doi oameni maturi ce sunteti.
3. Limbajul ala sa dispara de pe server, nu e un limbaj demn de un admin.

Luati-o ca un avertisment de data asta, atat voi cat si restul. Nextime cine nu respecta regulamentul, primeste remove. Bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: