[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie Admin
Author : VeNom#, Category : Reclamaţii Admini, 19 Replyes, 2825 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Cs 1.6 - Classic
 
363
POSTS
10
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.67[w]
12-18-2018, 01:10 AM
#11
Parerea mea ....nici urma de wall.........fiecare isi da cu parerea!
TURBO GUM
         
1,629
POSTS
329
THREADS
240
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.31[w]

1K
12-18-2018, 12:37 PM (This post was last modified: 12-18-2018, 01:44 PM by Delete!.)
#12
In primul demo pe la 07:08 este o faza foarte dubioasa in momentul in care tu nu aveai informatii despre inamici si totusi te duci cu tinta spre ei(cei aflati in spatele cladirii din mijloc).Si da sa zicem ca dai check cum e normal,dar am urmarit faza in slow motion si se vede cum pe tine nu te intereseaza sa faci check si la alte pozitii care culmea erau libere,iar asta se intampla de mai multe ori in demo.Ori ai norocul sa nu fie nimeni acolo ori ai alt "noroc".La fel se intampla si in demo-ul 2 la inceput.Acum dupa ce am facut analiza subiectiva a demourilor urmeaza si analiza obiectiva care nu are legatura cu codul:
1.Ar fi frumos daca mai ramai admin sa iti controlezi ce scrii pe chat,asta inainte sa le spui altora sa isi "controleze limbajul".
2.Poate nu dai pika instant pentru ca cineva ti-a spus o vorba naspa(cum ai facut in cazul de fata).Stiu ca ai principii si nimeni nu te injura de cele sfinte etc etc dar gandeste-te ca poate cel care te injura are un IQ de doua cifre iar tu daca te dai mai "jmeker" decat el ai un IQ si mai mic
3.Poate incetati sa va mai bateti ca niste copii la gradinita in timp ce serverul are nevoie de ajutorul "vostru"(am vazut cel putin 3 codati in demourile astea dar suntem mai ocupati cu altele)
4.linked te rog daca mai faci demo,dupa ce moare persoana in cauza nu mai muta camera la fiecare 0.5 secunde...era sa am un atac de epilepsie ma jur.
Astea fiind spuse asteptam si restul parerilor si decizia finala,multa bafta!
Im Back BITCH
It's time to cook
Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-18-2018, 01:19 PM (This post was last modified: 12-18-2018, 01:44 PM by Delete!.)
#13
(12-18-2018, 12:37 PM)Delete! Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.In primul demo pe la 07:08 este o faza foarte dubioasa in momentul in care tu nu aveai informatii despre inamici si totusi te duci cu tinta spre ei(cei aflati in spatele cladirii din mijloc).Si da sa zicem ca dai check cum e normal,dar am urmarit faza in slow motion si se vede cum pe tine nu te intereseaza sa faci check si la alte pozitii care culmea erau libere,iar asta se intampla de mai multe ori in demo.Ori ai norocul sa nu fie nimeni acolo ori ai alt "noroc".La fel se intampla si in demo-ul 2 la inceput.Acum dupa ce am facut analiza subiectiva a demourilor urmeaza si analiza obiectiva care nu are legatura cu codul:
1.Ar fi frumos daca mai ramai admin sa iti controlezi ce scrii pe chat,asta inainte sa le spui altora sa isi "controleze limbajul".
2.Poate nu dai pika instant pentru ca cineva ti-a spus o vorba naspa(cum ai facut in cazul de fata).Stiu ca ai principii si nimeni nu te injura de cele sfinte etc etc dar gandeste-te ca poate cel care te injura are un IQ de doua cifre iar tu adca te dai mai "jmeker" decat el ai un IQ si mai mic in timp ce ii dai pika
3.Poate incetati sa va mai bateti ca niste copii la gradinita in timp ce serverul are nevoie de ajutorul "vostru"(am vazut cel putin 3 codati in demourile astea dar suntem mai ocupati cu altele)
4.linked te rog daca mai afcci demo,dupa ce moare persoana in cauza nu mai muta camera la fiecare 0.5 secunde...era sa am un atac de epilesie ma jur.
Astea fiind spuse asteptam si restul parerilor si decizia finala,multa bafta!

Delete daca facea demo 3-4 runde de la inceput a-ti fi vazut cu totii ca faceam la fel mereu ,eu acolo ma duc si e imposibil ca nimeni sa nu fie dupa cladire sa fim seriosi ,chiar vreau sa intrati odata tu sau dey sa stati pe mine sa vezi ca dau check mereu ,si pe garden acolo mereu e cineva ,dar sa fim seriosi cat am vrut acest admin si respect ce e de respectat ,imi bateam joc pentru 10 minute de distractie ...Hai ma frate pe bune am 15 ani ? La 7 ani de experienta in CS mie mi se pare normal cum joc ...Dar fiecare crede ce vrea si spune ce doreste ...Daca el nu avea altceva de facut decat sa imi faca mie poze si alte chestii ee problema lui...Eu atat am avut de spus acum ramane la aprecierea voastra daca voi fii banat si Remove sau imi voi continua treaba !!! Multam si o zi buna !!


Edit Delete!: O sa va rog sa nu mai postati pana cand nu se ia decizia.Lasati pe toata lumea sa isi exprime parerea .Riscati warn
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Lider Clan CS1.6
 
210
POSTS
25
THREADS
151
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.73[w]
12-18-2018, 01:22 PM (This post was last modified: 12-18-2018, 01:25 PM by Delete!.)
#14
(12-18-2018, 12:37 PM)Delete! Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.In primul demo pe la 07:08 este o faza foarte dubioasa in momentul in care tu nu aveai informatii despre inamici si totusi te duci cu tinta spre ei(cei aflati in spatele cladirii din mijloc).Si da sa zicem ca dai check cum e normal,dar am urmarit faza in slow motion si se vede cum pe tine nu te intereseaza sa faci check si la alte pozitii care culmea erau libere,iar asta se intampla de mai multe ori in demo.Ori ai norocul sa nu fie nimeni acolo ori ai alt "noroc".La fel se intampla si in demo-ul 2 la inceput.Acum dupa ce am facut analiza subiectiva a demourilor urmeaza si analiza obiectiva care nu are legatura cu codul:
1.Ar fi frumos daca mai ramai admin sa iti controlezi ce scrii pe chat,asta inainte sa le spui altora sa isi "controleze limbajul".
2.Poate nu dai pika instant pentru ca cineva ti-a spus o vorba naspa(cum ai facut in cazul de fata).Stiu ca ai principii si nimeni nu te injura de cele sfinte etc etc dar gandeste-te ca poate cel care te injura are un IQ de doua cifre iar tu adca te dai mai "jmeker" decat el ai un IQ si mai mic in timp ce ii dai pika
3.Poate incetati sa va mai bateti ca niste copii la gradinita in timp ce serverul are nevoie de ajutorul "vostru"(am vazut cel putin 3 codati in demourile astea dar suntem mai ocupati cu altele)
4.linked te rog daca mai afcci demo,dupa ce moare persoana in cauza nu mai muta camera la fiecare 0.5 secunde...era sa am un atac de epilesie ma jur.
Astea fiind spuse asteptam si restul parerilor si decizia finala,multa bafta!
Singura comanda care functioneaza este amx_pika iar in toate demoruile cred ca se observa destul de clar cand dau ban la codati observandu-i ca nu joaca curat, nu ma cert cu nimeni doar ca pt mn unu nu o sa ini schimb impresia ca nu joaca cu wall pt ca a refuzat sa imi dea wg...cred ca ai obs in demo. nu vreau sa deranjez pe nimeni , este al 3 lea sv public care ma joc in timp de 10 ani care in tot acest timp am jucat in alta categorie am incercat sa ajut cum am putut


Edit Delete!: O sa va rog sa nu mai postati pana cand nu se ia decizia.Lasati pe toata lumea sa isi exprime parerea .Riscati warn
Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-18-2018, 01:53 PM
#15
(12-18-2018, 01:22 PM)linked Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-18-2018, 12:37 PM)Delete! Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.In primul demo pe la 07:08 este o faza foarte dubioasa in momentul in care tu nu aveai informatii despre inamici si totusi te duci cu tinta spre ei(cei aflati in spatele cladirii din mijloc).Si da sa zicem ca dai check cum e normal,dar am urmarit faza in slow motion si se vede cum pe tine nu te intereseaza sa faci check si la alte pozitii care culmea erau libere,iar asta se intampla de mai multe ori in demo.Ori ai norocul sa nu fie nimeni acolo ori ai alt "noroc".La fel se intampla si in demo-ul 2 la inceput.Acum dupa ce am facut analiza subiectiva a demourilor urmeaza si analiza obiectiva care nu are legatura cu codul:
1.Ar fi frumos daca mai ramai admin sa iti controlezi ce scrii pe chat,asta inainte sa le spui altora sa isi "controleze limbajul".
2.Poate nu dai pika instant pentru ca cineva ti-a spus o vorba naspa(cum ai facut in cazul de fata).Stiu ca ai principii si nimeni nu te injura de cele sfinte etc etc dar gandeste-te ca poate cel care te injura are un IQ de doua cifre iar tu adca te dai mai "jmeker" decat el ai un IQ si mai mic in timp ce ii dai pika
3.Poate incetati sa va mai bateti ca niste copii la gradinita in timp ce serverul are nevoie de ajutorul "vostru"(am vazut cel putin 3 codati in demourile astea dar suntem mai ocupati cu altele)
4.linked te rog daca mai afcci demo,dupa ce moare persoana in cauza nu mai muta camera la fiecare 0.5 secunde...era sa am un atac de epilesie ma jur.
Astea fiind spuse asteptam si restul parerilor si decizia finala,multa bafta!
Singura comanda care functioneaza este amx_pika iar in toate demoruile cred ca se observa destul de clar cand dau ban la codati observandu-i ca nu joaca curat, nu ma cert cu nimeni doar ca pt mn unu nu o sa ini schimb impresia ca nu joaca cu wall pt ca a refuzat sa imi dea wg...cred ca ai obs in demo. nu vreau sa deranjez pe nimeni , este al 3 lea sv public care ma joc in timp de 10 ani care in tot acest timp am jucat in alta categorie am incercat sa ajut cum am putut


Edit Delete!: O sa va rog sa nu mai postati pana cand nu se ia decizia.Lasati pe toata lumea sa isi exprime parerea .Riscati  warn

Nu am refuzat ,nu ai asteptat sa iti dau ,nici macar pozele nu ai asteptat sa ti le dau ,ai iesit si ai facut repede cerere ADDBAN ,mai si minti ca am refuzat !!! Pff
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-18-2018, 09:49 PM
#16
Pana termina adminii cu parerile, vreau si eu aici pozele in versiune originala. (.bmp)

Mersi!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-19-2018, 12:29 PM
#17
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


E bine asa ?
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-19-2018, 12:32 PM
#18
(12-19-2018, 12:29 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.


E bine asa ?

NU! Baga-le intr-un folder, arhiveaza-le si urca-le pe un host, de exemplu aici: You are not allowed to view links. Register or Login to view. . Apoi ne oferi link-ul de download.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-19-2018, 03:04 PM
#19
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Acum e ok ?
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-20-2018, 09:44 AM (This post was last modified: 12-20-2018, 09:47 AM by Dey..)
#20
Vad ca nu mai trece nimeni pe aici, asa ca hai sa lamurim situatia.

In primul demo, total dubios. Prin al doilea sau al treilea demo (nu mai retin pentru ca nu am avut nervi sa ma uit de multe ori la ele in situatia in care linked are parkinson si da click de pe un jucator  pe altul din secunda in secunda), daca ne uitam pe EddwaRRRd# vedem fix aceeasi faza ca si la Venom. Din punctul meu de vedere singura faza dubioasa este in primul demo, dar nu e suficient!

Acum in alta ordine de idei daca tot am atras atat de multa lume pe aici ( chiar daca ma asteptam la mai multi), am cate ceva de spus:

1. As prefera sa respectati regulamentul serverului&forumului, in caz contrar dispareti. Mi se pare normal sa il respecte toata lumea, altfel e egal cu 0.
2. Admini care nu au trecut pe aici au cate un avertisment. (mai exact: CrimiNNNaL, CORNELL, sTRES ThE KING *__ , ViPeR@ , eZ # LeGenDa, Mike, Tud0r, CKINEZU') Daca ati luat admin asta nu inseamna ca nu tb sa verificati forumul frecvent! Lista adminilor se poate vedea aici: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
3. Probabil ca nu stiti sau poate nu va intereseaza, pe langa hostul propriu zis al serverului, acesta este si boostat lunar la gametracker.rs . Costul fiind de 80 euro. Nu stiu cat de des m-ati vazut pe mine pe server, pentru ca nu imi permite timpul. Aveti bunul simt si macar adminati cum trebuie si controlati-va limbajul de mahala (unii dintre voi), nu le puteti cere playerilor sa respecte regulamentul atata timp cat voi sunteti "superiori".
4. Nu asa se procedeaza! Aveti suspiciuni? Faceti demo, mi-l dati prin privat si urmarim impreuna evolutia inculpatului. Practic asa nu s-a rezolvat nimic, presupunand ca a avut wall, va dati seama ca acum nu va mai juca cu wall in situatia in care toata lumea va fi cu ochii pe el. Si daca va mai juca, inseamna ca e fara minte.
5. V-am rugat sa va tineti la zi banlist-urile sau macar sa aveti demo-urile in pc si sa le urcati saptamanal. Nu prea ma asculta nimeni, nu e problema veti lua avertismente pana ajungeti sa luati -1 ( la 3 avertismente = -1 )

Legat de treaba asta:

(12-18-2018, 01:53 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nu am refuzat ,nu ai asteptat sa iti dau ,nici macar pozele nu ai asteptat sa ti le dau ,ai iesit si ai facut repede cerere ADDBAN ,mai si minti ca am refuzat !!! Pff
Din ce am vazut in demo ( poate va uitati si voi inainte sa va acuzati unul pe altul ca 2 copii) Venom a fost deconectat pentru ping mare (undeva la 300), iar linked l-a acuzat ca a iesit. Probabil ca intre timp a aparut cererea addban. Legat de cererea addban noroc cu ea! Imi place postarea asta:
(12-17-2018, 02:02 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-17-2018, 01:59 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-16-2018, 02:30 PM)Eduard97 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Pro, in primul rand din cauza ca Venom schimba mape dupa 5 minute fara vot, 2 la mana si eu am observat chestia cu wall-ul iar la sunet clar nu e posibil pe awp garden unde s-a vazut clar in demo

Bai in primul rand ,eu nu am  jucat cu cod  ,in al doilea rand linked de ce ai mai facut poze daca nu te intereseaza ?
Prietene in loc sa spui ca esti slaban si faci de ciuda ceea ce faci ,tu te faci de ras pe aici 
Si eduard te-am vazut cu wall nu o data de mai multe ori si nu am zis nimic ,de acum o sa fiu cu ochii pe tine sa vedem daca mai esti la fel de bun,si ce zici ca nu te intereseaza wg ,prietene nici nu ai asteptat sa iti dau pozele si wg si tu imi spui mie ca nu te intereseaza/halal admin !!
EDWARD ideea pe server e sa fie cat mai multi playeri nu sa stau sa ma joc 4vs4 pe  ce mape aleg la vote automat si normal ca schimb !!

Cu votul hai sa zicem, fie. Poate se goleste serverul, asta nu inseamna sa jucati 4vs4 pe o mapa mare. Legat de a doua parte:

(12-17-2018, 01:59 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Bai in primul rand ,eu nu am  jucat cu cod  ,in al doilea rand linked de ce ai mai facut poze daca nu te intereseaza ?
Prietene in loc sa spui ca esti slaban si faci de ciuda ceea ce faci ,tu te faci de ras pe aici 
Si eduard te-am vazut cu wall nu o data de mai multe ori si nu am zis nimic ,de acum o sa fiu cu ochii pe tine sa vedem daca mai esti la fel de bun,si ce zici ca nu te intereseaza wg ,prietene nici nu ai asteptat sa iti dau pozele si wg si tu imi spui mie ca nu te intereseaza/halal admin !!
Daca l-ai vazut cu wall, iti multumesc ca ne-ai spus si noua. N-am nevoie de astfel de oameni in staff. Daca tu lasi un player/coleg sa joace cu wall, ori esti retardat, ori esti in aceeasi situatie ca si el. Dar fara dovezi chestia spusa de tine e fix 0!



In concluzie, ca probabil v-am plictisit. ( si mi-am pierdut si 10 minute din viata)

VeNom# - ai remove la slot. Daca tu vi si zici ca l-ai vazut pe x si y ca joaca cu cod dar ai tinut doar pentru tine, nu esti inca capabil sa fi admin.
linked - ai gradul inapoi, dar tine bine de el. De tine depinde daca ramai sau nu fara el.

Pentru restul: din momentul asta cine nu respecta regulamentul serverului are remove direct. Nu mai stam la discutii, si nici nu ma intereseaza cine pe cine prinde cu hack. Nu asa se procedeaza! Totodata va sfatuiesc sa verificati frecvent si forumul daca vreti la un moment dat sa urcati in grad. Si cu asta am incheiat! Bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: