[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie BoJack
Author : The SilenT, Category : Reclamaţii Admini, 11 Replyes, 2603 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
06-09-2019, 08:18 PM (This post was last modified: 06-10-2019, 10:33 PM by KenZ0.)
#1
Numele Vostru - The SilenT

Ip-ul vostru - 
Numele Adminului - BoJack
Data & Ora - 8:15 / 09.06.2019
Motivul - Sufera foarte mult de el nu stiu ce problema are el cu mine ca sunt pe primul loc in Top15 si cu alti playeri care au intervenit in suferinta lui. Se poate vedea totul pe poze, deci am primit kick de la el ca am stat spec pt 10 min sa zic pt ca aveam o problema cu lagul imi cresteau ms-urile extrem de mult si nu puteam juca.
Dovezi : - Screenshot/Demo - You are not allowed to view links. Register or Login to view.  /  You are not allowed to view links. Register or Login to view. /  You are not allowed to view links. Register or Login to view.  /  You are not allowed to view links. Register or Login to view.  /  You are not allowed to view links. Register or Login to view. in ultima poza se poate cand ii da gag acelui player doar ca la facut ofticat nu stiam ca asa sensibili sunt adminii sau ca asa au devenit unii doar ca a fost facut ofticat nu inteleg gag-ul si sper sa se ia masuri pt acest admin care sufera prea mult de el.
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-09-2019, 08:48 PM
#2
Buna seara, tin sa mentionez ca esti foarte bine in d'ale discursului, ok, am inteles unde bati. Nu te-am insultat, nimic. Insa orele pe srv se fac jucandu-te.
1. Te-am lasat spect 5 minute, n-am zis nimic , dupa alte 5 minute, te-am atentionat sa intrii la joc sau sa iesi pentru ca nu mi-i se pare normal sa iei grad, stand spect, avand in vedere ca esti si nou.
2. Dupa ce te-am atentionat, ai zis ca ai lag, ca nu stiu ce, in fine, te-am inteles. Te-ai bagat iar spect sa-ti rezolvi "problemele"
3. Despre playerul Cocos, i-am spus de 2 ori sa nu se amestece pentru ca nu e treaba lui, sa-si vada de joc. El tot a continuat, spunandu mi ca sufar, pana am luat masura. Gag 5 min!
4. Ti-am zis pe srv atunci,mirandu ma cum ai facut tu pozitia aceea daca, personal, eu nu te-am vazut decat spect mai tot timpul.
5 . Imi asum tot ceea ce am zis , nu te-am insultat cu nimic spre deosebire de tine. Astept parerile si celorlalti colegi.
Las aici dovezile a tot ceea ce am scris aici. : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
O seara buna!
[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
2
POSTS
0
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.03[w]
06-09-2019, 08:56 PM
#3
Nu cred ca sunt in masura sa mi dau cu parerea,insa nu a facut nimic deplasat BoJack, in + dupa ce a intrat la joc 3-4 runde, a iesit "The Silent" , probabil din cauza ca-si strica rank ul,iar pe de alta parte "Cocos" se baga unde nu.i fierbe oala.
[Image: source.gif]
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
06-09-2019, 09:12 PM
#4
(06-09-2019, 08:48 PM)BoJack Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Buna seara, tin sa mentionez ca esti foarte bine in d'ale discursului, ok, am inteles unde bati. Nu te-am insultat, nimic. Insa orele pe srv se fac  jucandu-te.
1. Te-am lasat spect 5 minute, n-am zis nimic , dupa alte 5 minute, te-am atentionat sa intrii la joc sau sa iesi pentru ca nu mi-i se pare normal sa iei grad, stand spect, avand in vedere ca esti si nou.
2. Dupa ce te-am atentionat, ai zis ca ai lag, ca nu stiu ce, in fine, te-am inteles. Te-ai bagat iar spect sa-ti rezolvi "problemele"
3.  Despre playerul Cocos, i-am spus de 2 ori sa nu se amestece pentru ca nu e treaba lui, sa-si vada de joc. El tot a continuat, spunandu mi ca sufar, pana am luat masura. Gag 5 min!
4. Ti-am zis pe srv atunci,mirandu ma cum ai facut tu pozitia aceea daca, personal, eu nu te-am vazut decat spect mai tot timpul.
5 . Imi asum tot ceea ce am zis , nu te-am insultat cu nimic spre deosebire de tine. Astept parerile si celorlalti colegi.
  Las aici dovezile  a tot ceea ce am scris aici. : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
O seara buna!

Nu mi se pare ok sa spui ca asa fac ore pentru ca mereu joc cand intru ca nu degeaba sunt pe primul loc, infine putin conteaza asta dar cand se iveste o problema gata ca stau sa fac ore si nu vad in nici-o poza unde eu te-as fi insultat pe tine sau altceva decat ca ti-am zis sa-ti vezi de treaba ta doar ca sa terminam conflictul si jucatorul Cocos avea dreptate pentru ca esti prea figurant si suferi prea mult de tine si de acel admin cand tu nu esti cu nimic mai presus decat mine sau decat orice jucator daca n-ai aflat asta ti-o spun eu acum. Decizia ii apartine detinatorului si nu cred ca mai are rost sa facem spam aici.
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
06-09-2019, 09:15 PM
#5
Contra.Reclamatie facuta fără nici un sens,BoJack si-a facut doar treaba pentru ca si eu fac asta daca cineva sta spec mai mult de 5 minute ii spun la joc sau out pentru ca asa se rezolva probleme.Din cate am inteles TheSilent a intrat la joc 3-4 runde iar dupa a iesit pentru ca se uita pe el BoJack si pentru ca isi strica rank-ul de pe locul 1.P.S a primit gag deoarece a adresat niste cuvinte jignitoare la adresa unui admin 'Frustrat' si altele.
Junior
 
110
POSTS
4
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.19[w]
06-09-2019, 11:06 PM
#6
Contra pentru reclamatie. BoJack are tot dreptul de a te scoate sau baga la joc daca te vede ca stai spec prea mult. Cocos acela nu-i pe treaba lui, se baga unde nu-i fierbe oala.
Jack a procedat corect.
Junior
 
192
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.08[w]
06-10-2019, 07:16 PM (This post was last modified: 06-10-2019, 07:22 PM by orange2108.)
#7
Bojack. Spre surprinderea mea spui ca orele se fac jucând? Nu stiu ce sa zic. Acum câteva seri era undeva la 3 dimineața. Am intrat sa votez. Erai doar tu . De o ora si 11 minute. Am print screen pe telefon . Poate o fi fost doar de moment nu am.stat sa mai urmăresc. Nu am nimic cu tine. Dar totusi. Astept un reply din partea ta. Sa vedem ce spui .
EDIT : am revenit cu acel ss : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
06-10-2019, 07:33 PM
#8
Unii dintre voi n-ati inteles sensul acestei reclamatii pe mine nu m a afectat cu absolut nimic ca am primit kick, m a deranjat ca sufera prea mult de acel admin si vrea sa arate a e mai presus decat orice player si cu atitudinea asta a lui va garantez ca niciun player n o sa stea pt ca te sictiresti de un caracter ca acesta, e doar un joc Jack.
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-10-2019, 07:50 PM
#9
(06-10-2019, 07:16 PM)orange2108 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Bojack.  Spre surprinderea mea spui ca orele se fac jucând? Nu stiu ce sa zic. Acum câteva seri era undeva la 3 dimineața.  Am intrat sa votez.  Erai doar tu . De o ora si 11 minute. Am print screen pe telefon . Poate o fi fost doar de moment nu am.stat sa mai urmăresc. Nu am nimic cu tine. Dar totusi.  Astept un reply din partea ta. Sa vedem ce spui .
EDIT : am revenit cu acel ss : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Salut, compara activitatile, e vorba de ceea ce s-a intamplat la acel moment dat! Am mai stat spect, insa niciodata n-am stat sa fac ore, sa intru pe la 3-4 dimineata, comapra activitatile si iti vei da seama! Multumesc, o seara placuta.
[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-10-2019, 07:55 PM
#10
(06-10-2019, 07:33 PM)The SilenT Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Unii dintre voi n-ati inteles sensul acestei reclamatii pe mine nu m a afectat cu absolut nimic ca am primit kick, m a deranjat ca sufera prea mult de acel admin si vrea sa arate a e mai presus decat orice player si cu atitudinea asta a lui va garantez ca niciun player n o sa stea pt ca te sictiresti de un caracter ca acesta, e doar un joc Jack.

Te-a deranjat parerea celorlalti! Ai un aer de superioritate, eu doar mi-am facut treaba! Daca nu te deranja nimic, asteptai decizia finala! Asteptam rezolvarea acestui topic. O seara buna! Cat despre caracter sictirit, a fost o intamplare in care mi-am facut treaba! Ai venit ca orice om sa aduci dovezi asupra a ceea ce am gresit sau nu! Nu ca sa imi spui mie ca am un caracter sictirit sau altele, consider ca in primul reply ca nu te-am injosit sau insultat cu nimic spre comparatie de tine!
[Image: Ls7FPzD.gif]


Forum Jump: