[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie Heineken
Author : BoJack, Category : Reclamaţii Admini, 19 Replyes, 3561 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
09-30-2019, 08:53 PM (This post was last modified: 10-09-2019, 07:00 PM by KenZ0.)
#1
Numele Vostru: BoJack
Ip-ul vostru: 109.102.200.79
Numele Adminului : Heineken
Data & Ora: 30.09.2019     ORA: 20:35
Motivul: Nu are treaba cu adminatul. Nu stie regulament, nu stie nici regulamentul, nimic. Am dat o tura pe srv, si erau playeri pe mapa dust2x2 insa el nu facea nimic, a schimbat hartiile aiurea, dupa a lasat intr-un final fy_snow, ok... Ma jucam ce ma jucam, mi-a cerut wg pentru ca el spunea ca am cv, i-am dat, dupa, n-a durat mult timp, mi-a facut si poze. Mi-a spus ca sa-i dau pe facebook dar i-am explicat ca nu pot intra insa el tot imi baga pe gat ca vrea pe facebook. I-am spus ca ii le las pe imgur sa le vada. Mi-a zis ca nu, facebook si ca asteapta, In fine, voiam sa intru pe fb sa ii le dau si m-am trezit direct banat. Nu a asteptat nici 3min. Astept parerile voastre. Multumesc !
Dovezi : You are not allowed to view links. Register or Login to view. --- Pozele pt care am fost banat aiurea.

                You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
8
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.11[w]
09-30-2019, 08:59 PM
#2
Pe cine crezi ca păcălești?. 1) Testul wg nu mi l-ai dat, am trecut cu vederea. 2) Ți-am făcut poze și am așteptat 5 minute după tine,daca nu ai fost în stare sa le trimiți, sa fi sănătos. Și atenție la limbajul ala(pe server ma refer) .. Te înțeleg ca probabil ești un borac de 16-17 ani dar controlează-te. O seara faina în continuare.
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
09-30-2019, 09:20 PM
#3
(09-30-2019, 08:59 PM)Radu98 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Pe cine crezi ca păcălești?. 1) Testul wg nu mi l-ai dat, am trecut cu vederea. 2) Ți-am făcut poze și am așteptat 5 minute după tine,daca nu ai fost în stare sa le trimiți, sa fi sănătos.  Și atenție la limbajul ala(pe server ma refer) .. Te înțeleg ca probabil ești un borac de 16-17 ani dar controlează-te. O seara faina în continuare.

Copile , cand ma jucam eu pe srv asta... limbaj la ce? Zi mersi ca nu ti-am facut reclamatie pt ca ma injurai in ultimul hal, e martor si FanTa atunci cand m-ai injurat ca pe ultimul om, eu ti-am vorbit frumos, nu te-am insultat deloc, daca tu te-ai simtit ofensat, e problema ta. Sunt curat, nu vad logica. Esti cam frustrat din cate vad. Astept parerea oamenilor cu adevarat competenti, cu tine nu prea se poate discuta nimic.
[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
09-30-2019, 09:21 PM
#4
Si minti cu nerusinare, daca nu-ti dadeam WG, nu mai spunea omul ala " si wg si poze?" Cred ca ai o problema la bibilica... iti recomand un control pentru ca nici sa minti nu stii.
[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
8
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.11[w]
09-30-2019, 09:44 PM
#5
Mi se rupe și de Fanta, și de Tine. Doi copii cărora dacă le aduni vârsta , în total da rezultatul 28. Ți-am cerut WG - > NU AI DAT! Ți-am făcut poze,ți-am acordat 5 minute - > NU AI DAT! Du-te tati și canta la alta masa cu cine vrei tu ca eu nu am timp de tine.
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
10-01-2019, 03:55 PM
#6
(09-30-2019, 09:44 PM)Radu98 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Mi se rupe și de Fanta, și de Tine. Doi copii cărora dacă le aduni vârsta , în total da rezultatul 28. Ți-am cerut WG - > NU AI DAT! Ți-am făcut poze,ți-am acordat 5 minute - > NU AI DAT! Du-te tati și canta la alta masa cu cine vrei tu ca eu nu am timp de tine.

Putin respect pentru FanTa bai copile, ai 21 de ani si gandirea de 2 lei. Nu te mai rupe-n cur pe aici ca esti din acelasi oras cu KenZ0, cum te rupeai si aseara ca n-avem ce sa-ti facem ca il cunosti. Ti-am dat WG! Se poate verifica asta. In poze sunt curat, daca stii sa faci vreo deosebire, insa nu prea cred la cat de BUT esti + frustrat ca te bateam de nu mai stiai de tine si singurul mod in care m-ai putut oprii, a fost BAN degeaba. Esti un frustrat si jumatate si sper ca sa se ia o DECIZIE majora in priviinta ta, nu de alta dar nici ca SLOT nu esti bun pe SRV pt ca habar n-ai in a admina si faci lag si degeaba. Ai limbaj frivol de frustrat, WG l-am facut si ti l-am dat, daca nu era asa, nu mai spunea baiatu ala, dupa cum reiese " si wg si poze?"
Cred ca ai unele probleme cu Bibilica sau ai  ALZHEIMER pentru ca tu cam uiti lucruri sau faci putin pe PROSTUTUL.
[Image: Ls7FPzD.gif]
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
30
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
10-01-2019, 04:32 PM
#7
Daca e drept ca te a injurat etc.. Pro

sa se uite kenz0 in bio. Respect!
[Image: L5p1FYT.gif]
"Many things that seems threatening in the dark,become more welcoming when we shine a light on them."
"Maybe for the world you are just a person,but for a person you are the entire world."
"Nothing is impossible,the word itself says :
"If the pain will ever speak,then my pain will scream."
''The fastest way to happiness is to avoid the reality."
                                                                                           Marcus © COPYRIGHT
 
Instagram> 7mrcs

Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
10-02-2019, 06:15 PM
#8
Haideti sa vedeti si cine este acest Heineken este un player care a fost prins cu wall si este la mine in banlist si ce sa vezi acum e mare admin You are not allowed to view links. Register or Login to view. si acest e playeru You are not allowed to view links. Register or Login to view. este ultimu din banlist

PRO REMOVE
Junior
 
102
POSTS
12
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.28[w]
10-02-2019, 09:03 PM
#9
Recent You are not allowed to view links. Register or Login to view.
KenZ0 ramane la decizia ta daca ia rmv sau ramane.
Junior
 
192
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.08[w]
10-03-2019, 06:50 PM
#10
(09-30-2019, 09:44 PM)Radu98 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Mi se rupe și de Fanta, și de Tine. Doi copii cărora dacă le aduni vârsta , în total da rezultatul 28. Ți-am cerut WG - > NU AI DAT! Ți-am făcut poze,ți-am acordat 5 minute - > NU AI DAT! Du-te tati și canta la alta masa cu cine vrei tu ca eu nu am timp de tine.

Limbaj de Ferentari  . Imi pare rau ca ti am dat PRO la admin. 
Dar acum dau PRO REMOVE 
BoJack e vechi , are steam on oricum ...


Forum Jump: