[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie Sava 2
Author : Scarface!, Category : Reclamaţii Admini, 5 Replyes, 1419 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
4
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.09[w]
01-18-2019, 03:46 AM (This post was last modified: 01-18-2019, 01:48 PM by Scarface!.)
#1
Numele Vostru - Scarface!

Ip-ul vostru - Joc de unde prind,ba de la Lolish,camin,acasa !  si am observat ca nu pe toate pc urile merge war gods
Am si intampinat o problema,sper sa ma lamuriti ...
Numele Adminului - Sava
Data & Ora - 11 aprox
Motivul - Am primit ban,intradevar,am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !
Dovezi : -  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
            - You are not allowed to view links. Register or Login to view. eroarea asta am primit-o pe Windows 10
Joc de o gramada de timp pe server,daca nu ma insel joc dinaintea ta,apropo m-am uitat la reclamatii ca ti-am zarit numele,si  vad ca e aceeasi poveste,dupa ce te-a luat l-ai banat,eu ti-am dat 3 hs ,stai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat? 
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ?  te-am urmarit si nu prea iti vezi de treaba ta ! 

Edit: Am incercat sa fac WarGods de pe windows 7 si acolo imi merge
Dovezi: You are not allowed to view links. Register or Login to view. 

:fight:
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
01-18-2019, 02:15 PM (This post was last modified: 01-18-2019, 02:20 PM by Sava..)
#2
Asculta, si singur ai spus ca ti s-a blocat CSul, eu de unde vrei sa stiu ca nu ai iesit tu intentionat?
2. Poti sa joci de cand vrei tu, eu imi fac datoria mea de admin si nu fac nici o diferenta intre jucatori, daca tie nu iti merge wargods sau lu Cristina aia de ieri, tot ban o sa primiti amandoi, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu ai vreun cod, nu sunt vrajitor.
3. Ti-am spus frumos, daca consideri ca nu am procedat corect, ma poti reclama pe forum, bine ai facut, si la fel ti-am spus, sa pui dovada ca ai primit kick de la server, pana la urma, ai primit kick de la server sau ti-a dat crash din cauza WG-ului?
- Chiar nu am chef de povesti d-astea cum ai zis tu "tai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat?
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ? " sau "am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !", deci precum ti-am zis, eu procedez asa cum se procedeaza si nu fac favorizari, de aceea exista forum cand iei ban, ca sa ne dovedesti ca nu ai folosit nici un fel de cod, si normal, nu esti singurul caruia se intampla chestia aia sa se blocheze, dar de aceea exista multi care zic ca s-a blocat dar de fapt au cod si n-au cum sa ascunda, asa ca primesc la fel sanctiunea ca tine si daca chiar nu au nimic, prezinta dovada pe forum cand rezolva si primesc unban linistiti.
Apropo, ai avut windows 10 si ai instalat windows 7? Sau ai facut WGul de pe alt calculator unde ai windows 7 si CS curat? :))
Incepator
 
4
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.09[w]
01-18-2019, 04:11 PM
#3
(01-18-2019, 02:15 PM)Sava. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Asculta, si singur ai spus ca ti s-a blocat CSul, eu de unde vrei sa stiu ca nu ai iesit tu intentionat?
2. Poti sa joci de cand vrei tu, eu imi fac datoria mea de admin si nu fac nici o diferenta intre jucatori, daca tie nu iti merge wargods sau lu Cristina aia de ieri, tot ban o sa primiti amandoi, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu ai vreun cod, nu sunt vrajitor.
3. Ti-am spus frumos, daca consideri ca nu am procedat corect, ma poti reclama pe forum, bine ai facut, si la fel ti-am spus, sa pui dovada ca ai primit kick de la server, pana la urma, ai primit kick de la server sau ti-a dat crash din cauza WG-ului?
- Chiar nu am chef de povesti d-astea cum ai zis tu "tai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat?
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ? " sau "am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !", deci precum ti-am zis, eu procedez asa cum se procedeaza si nu fac favorizari, de aceea exista forum cand iei ban, ca sa ne dovedesti ca nu ai folosit nici un fel de cod, si normal, nu esti singurul caruia se intampla chestia aia sa se blocheze, dar de aceea exista multi care zic ca s-a blocat dar de fapt au cod si n-au cum sa ascunda, asa ca primesc la fel sanctiunea ca tine si daca chiar nu au nimic, prezinta dovada pe forum cand rezolva si primesc unban linistiti.
Apropo, ai avut windows 10 si ai instalat windows 7? Sau ai facut WGul de pe alt calculator unde ai windows 7 si CS curat? :))

Am specificat mai sus ca joc de unde prind,de la Lolish(stii ce e aia lLolish?) e o sala mare unde sunt multe calculatoare,si joc in camin de pe anumite laptopuri de la colegi de pe anumite windows-uri...in primul rand cand descarc wargods nu pot sa o fac de pe netul de la camin,si trebuie sa imi fac hotspot ca sa mearga,iar in timpul asta se poate bloca,pt ca nu stau sa descarc WarGods pe toate pc urile inainte sa intru la joc,ca uneori pot juca bine uneori pot juca rau,depinde si de lag si de pc ,dar crede-ma ca nu s pustan la 17 18 ani sa ma bucur de frage,intru de placere,nici macar nu m-ai urmarit cum joc , mi s-au facut poze da ? is curat acolo,trebuia sa ma urmaresti cateva minute,sa vezi imi sare tinta cum ziceai tu ca am aim sau nu, ca banuiesc ca de aia mi-ai cerut WarGods,iti usureaza treaba ca admin,dar tu nici macar nu urmaresti anumiti playeri,si au mai fost care au intampinat probleme,daca as fii singurul as mai intelege.
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
01-18-2019, 04:29 PM
#4
(01-18-2019, 04:11 PM)Scarface! Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(01-18-2019, 02:15 PM)Sava. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Asculta, si singur ai spus ca ti s-a blocat CSul, eu de unde vrei sa stiu ca nu ai iesit tu intentionat?
2. Poti sa joci de cand vrei tu, eu imi fac datoria mea de admin si nu fac nici o diferenta intre jucatori, daca tie nu iti merge wargods sau lu Cristina aia de ieri, tot ban o sa primiti amandoi, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu ai vreun cod, nu sunt vrajitor.
3. Ti-am spus frumos, daca consideri ca nu am procedat corect, ma poti reclama pe forum, bine ai facut, si la fel ti-am spus, sa pui dovada ca ai primit kick de la server, pana la urma, ai primit kick de la server sau ti-a dat crash din cauza WG-ului?
- Chiar nu am chef de povesti d-astea cum ai zis tu "tai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat?
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ? " sau "am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !", deci precum ti-am zis, eu procedez asa cum se procedeaza si nu fac favorizari, de aceea exista forum cand iei ban, ca sa ne dovedesti ca nu ai folosit nici un fel de cod, si normal, nu esti singurul caruia se intampla chestia aia sa se blocheze, dar de aceea exista multi care zic ca s-a blocat dar de fapt au cod si n-au cum sa ascunda, asa ca primesc la fel sanctiunea ca tine si daca chiar nu au nimic, prezinta dovada pe forum cand rezolva si primesc unban linistiti.
Apropo, ai avut windows 10 si ai instalat windows 7? Sau ai facut WGul de pe alt calculator unde ai windows 7 si CS curat? :))

Am specificat mai sus ca joc de unde prind,de la Lolish(stii ce e aia lLolish?) e o sala mare unde sunt multe calculatoare,si joc in camin de pe anumite laptopuri de la colegi de pe anumite windows-uri...in primul rand cand descarc wargods nu pot sa o fac de pe netul de la camin,si trebuie sa imi fac hotspot ca sa mearga,iar in timpul asta se poate bloca,pt ca nu stau sa descarc WarGods pe toate pc urile inainte sa intru la joc,ca uneori pot juca bine uneori pot juca rau,depinde si de lag si de pc ,dar crede-ma ca nu s pustan la 17 18 ani sa ma bucur de frage,intru de placere,nici macar nu m-ai urmarit cum joc , mi s-au facut poze da ? is curat acolo,trebuia sa ma urmaresti cateva minute,sa vezi imi sare tinta cum ziceai tu ca am aim sau nu, ca banuiesc ca de aia mi-ai cerut WarGods,iti usureaza treaba ca admin,dar tu nici macar nu urmaresti anumiti playeri,si au mai fost care au intampinat probleme,daca as fii singurul as mai intelege.

Domnule Scarface! , ca sa ne intelegem.
Eu vreau WCD-ul de pe calculatorul pe care ai luat ban, exista toate versiunile posibile, pentru orice windows.
E in regula ceea ce spui ca joci de aici sau de acolo, si chiar nu are nici o treaba cu asta, eu iti cer doar WGul de pe calculatorul pe care ai primit ban. Ca sa fie mai clar, vreau WGul de pe windows 10.
Si despre urmarirea jucatorilor inainte de a le cere WG sau a le face poze, nu ai de unde sa stii ca nu urmaresc jucatorii, deci nu poti spune ce fac sau ce nu fac eu pentru ca habar nu ai. Chiar din contra, te-am urmarit cateva runde, mi-a parut suspect cum tragi tu asa fix la cap ( poate iti aduci si minte cand mi-ai zis pe de_dust2_night "un glont" )si am primit si niste report-uri pe u@, asa ca am decis pur si simplu sa iti cer WG.
Atat din partea mea, daca mai ai ceva de zis, spune, iar eu pana la decizia owner-ului nu o sa mai comentez, am zis ce doresc de la tine ca sa dovedesti ca esti curat si ti-am zis sa faci si cerere unban pentru ca ai aparut astazi la 16:40 pe server si credeam ca ai luat unban dar nu ai luat, si la cererea unban ar fi frumos la fel sa postezi WGul de pe windows 10 + poza ca te-a scos serverul cand erai la scan.
Link download: You are not allowed to view links. Register or Login to view. - scrie acolo la ultima: Compatible with: Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 or newer version of Windows, deci pe acela il downloadezi.
Incepator
 
4
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.09[w]
01-18-2019, 04:35 PM (This post was last modified: 01-18-2019, 04:40 PM by Scarface!.)
#5
(01-18-2019, 04:29 PM)Sava. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(01-18-2019, 04:11 PM)Scarface! Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(01-18-2019, 02:15 PM)Sava. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Asculta, si singur ai spus ca ti s-a blocat CSul, eu de unde vrei sa stiu ca nu ai iesit tu intentionat?
2. Poti sa joci de cand vrei tu, eu imi fac datoria mea de admin si nu fac nici o diferenta intre jucatori, daca tie nu iti merge wargods sau lu Cristina aia de ieri, tot ban o sa primiti amandoi, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu ai vreun cod, nu sunt vrajitor.
3. Ti-am spus frumos, daca consideri ca nu am procedat corect, ma poti reclama pe forum, bine ai facut, si la fel ti-am spus, sa pui dovada ca ai primit kick de la server, pana la urma, ai primit kick de la server sau ti-a dat crash din cauza WG-ului?
- Chiar nu am chef de povesti d-astea cum ai zis tu "tai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat?
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ? " sau "am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !", deci precum ti-am zis, eu procedez asa cum se procedeaza si nu fac favorizari, de aceea exista forum cand iei ban, ca sa ne dovedesti ca nu ai folosit nici un fel de cod, si normal, nu esti singurul caruia se intampla chestia aia sa se blocheze, dar de aceea exista multi care zic ca s-a blocat dar de fapt au cod si n-au cum sa ascunda, asa ca primesc la fel sanctiunea ca tine si daca chiar nu au nimic, prezinta dovada pe forum cand rezolva si primesc unban linistiti.
Apropo, ai avut windows 10 si ai instalat windows 7? Sau ai facut WGul de pe alt calculator unde ai windows 7 si CS curat? :))

Am specificat mai sus ca joc de unde prind,de la Lolish(stii ce e aia lLolish?) e o sala mare unde sunt multe calculatoare,si joc in camin de pe anumite laptopuri de la colegi de pe anumite windows-uri...in primul rand cand descarc wargods nu pot sa o fac de pe netul de la camin,si trebuie sa imi fac hotspot ca sa mearga,iar in timpul asta se poate bloca,pt ca nu stau sa descarc WarGods pe toate pc urile inainte sa intru la joc,ca uneori pot juca bine uneori pot juca rau,depinde si de lag si de pc ,dar crede-ma ca nu s pustan la 17 18 ani sa ma bucur de frage,intru de placere,nici macar nu m-ai urmarit cum joc , mi s-au facut poze da ? is curat acolo,trebuia sa ma urmaresti cateva minute,sa vezi imi sare tinta cum ziceai tu ca am aim sau nu, ca banuiesc ca de aia mi-ai cerut WarGods,iti usureaza treaba ca admin,dar tu nici macar nu urmaresti anumiti playeri,si au mai fost care au intampinat probleme,daca as fii singurul as mai intelege.

Domnule Scarface! , ca sa ne intelegem.
Eu vreau WCD-ul de pe calculatorul pe care ai luat ban, exista toate versiunile posibile, pentru orice windows.
E in regula ceea ce spui ca joci de aici sau de acolo, si chiar nu are nici o treaba cu asta, eu iti cer doar WGul de pe calculatorul pe care ai primit ban. Ca sa fie mai clar, vreau WGul de pe windows 10.
Si despre urmarirea jucatorilor inainte de a le cere WG sau a le face poze, nu ai de unde sa stii ca nu urmaresc jucatorii, deci nu poti spune ce fac sau ce nu fac eu pentru ca habar nu ai. Chiar din contra, te-am urmarit cateva runde, mi-a parut suspect cum tragi tu asa fix la cap ( poate iti aduci si minte cand mi-ai zis pe de_dust2_night "un glont" )si am primit si niste report-uri pe u@, asa ca am decis pur si simplu sa iti cer WG.
Atat din partea mea, daca mai ai ceva de zis, spune, iar eu pana la decizia owner-ului nu o sa mai comentez, am zis ce doresc de la tine ca sa dovedesti ca esti curat si ti-am zis sa faci si cerere unban pentru ca ai aparut astazi la 16:40 pe server si credeam ca ai luat unban dar nu ai luat, si la cererea unban ar fi frumos la fel sa postezi WGul de pe windows 10 + poza ca te-a scos serverul cand erai la scan.
Link download: You are not allowed to view links. Register or Login to view. - scrie acolo la ultima: Compatible with: Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 or newer version of Windows, deci pe acela il downloadezi.

Uite-l la eroare,nu intelegi ca de pe windows 10 care jucam eu imi da eroare,nu imi merge,si stai linistit ca m-am uitat si eu ce versiune trebuie sa iau .
Am pus 2 poze una e cu kick pt ping 150 si cealalalta cu eroarea  de la Wargods.
Si ti-am si scris ca e la 80% dupa 2 secunde dupa ce am primit kick .
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
01-18-2019, 05:07 PM (This post was last modified: 01-18-2019, 05:08 PM by Dey..)
#6
Se pare ca sunt ceva probleme la wg: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Site-ul lor e populat cu eroarea respectiva: You are not allowed to view links. Register or Login to view. , imi mentin parerea wargods pentru mine = 0 :))

Te vad de ceva vreme pe server, din punctul meu de vedere daca aveai ceva nu cred ca mai erau discutiile astea mai sus. Rog adminii pe viitor sa nu mai foloseasca wg asupra lui, daca au dubii rog demo, ss, etc.

Legat de reclamatie, nu cred ca Sava a procedat incorect. Sunt zeci de playeri care vin zilnic cu scuza asta, dar tu ai venit si cu dovada in concluzie ai unban!

t.c

P.s: cine vrea o rezolvare a problemelor cu wg, puteti studia link-urile de mai sus, eu nu imi bat capul cu ele.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: