[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie admin nashu
Author : Antidot, Category : Reclamaţii Admini, 16 Replyes, 3361 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
10-18-2018, 01:18 AM (This post was last modified: 10-18-2018, 02:16 PM by Antidot.)
#1
Numele Vostru - The Antidot
Ip-ul vostru - 188.24.41.204
Numele Adminului - nAshU
Data & Ora - 18.10.2018 1:00 AM
Motivul - foloseste wall
Dovezi : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

PS: Acest admin foloseste wall, in demo se pot vedea faze clare cand merge direct pe om. Am observat acest lucru inainte sa dau drumu la demo, cand stateam in unele locuri si el mereu stia ca sunt acolo, chiar daca o runda eram in locul "x" si runda urmatoare eram in locul "y". Mai are si tupeul nesimtit sa spuna ca nu are cod si faptul ca el imi zice ca joaca cs de cand era cs 1.5, asta  nu ma incanta cu nimic. Mai zice ca are si 28 de ani, la anii aia sa joci cu wall, asta spune tot despre tine, nici nu vreau sa mai comentez.  Va rog sa va uitati la demo si sa luati masurile aferente situatiei.

PS2: nAsHu - 5.13.149.240 - STEAM_0:0:1773563381 am lasat si ip-ul si steam_id-ul pentru eventuala lui banare.

Edit: CHINCHILA - 188.2.187.121 - STEAM_0:0:1673968201
Stiu ca nu are legatura cu topicul acesta, dar ca sa nu mai deschid altul, banati-l si pe baiatu asta tot pentru wall.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Inca 2 cu aim:

   -   BI$I #One by One - 46.214.85.248 - STEAM_0:0:1095331887
   -   It's Le0nArD0 - 93.133.133.245 - STEAM_0:0:1568302735

ambii in acelasi demo: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Inca unul cu aim
  change_name - 79.116.107.85 - STEAM_0:0:1227877765
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
10-18-2018, 09:41 AM (This post was last modified: 10-18-2018, 06:58 PM by Dey..)
#2
Astept parerile adminilor referitoare la reclamatia asta. Momentan nu ma pot uita, pana nu ajung acasa la PC. Sper ca pana atunci sa treceti macar cativa pe aici!


Edit: Pana la finalizarea reclamatiei, nashu are slot.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
55
POSTS
13
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.03[w]
10-18-2018, 06:58 PM
#3
Am vizionat in intregime acest demo prezentat de tine(legat de nashu).
Exista doua posibilitati(dupa mine)
1) la kill urile de pe colt, se poate sa joace la sunet. DAR asta nu imi dovedeste ca nu foloseseste ceva ajutator, deoarece in majoritatea fazelor surprinse de tine, tinta lui nu prea este miscata(in sensul de pozitionarea ei)
2) pur si simplu pe mapa aia a avut noroc sa mearga cu tinta intr-un loc constant, si atat.

Sincer, tind spre prima varianta. Suntem colegi, dar cam atat. Sunt de parere ca foloseste ceva ajutator.
Consecinta? Down, + data viitoare cand este vazut jucand dubios, remove imediat.

Parerea mea.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Staff Cs 1.6 - Classic
 
363
POSTS
10
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.67[w]
10-18-2018, 07:09 PM
#4
.........In acest demo eu vad ca el ar juca la sunet ....acma ce sa zic nu toti care joaca bine... au cod....poti sa joci bine, poti sa ai si ceva bulan in ziua aceea ...
asta e parerea Mea!
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
10-18-2018, 07:59 PM (This post was last modified: 10-18-2018, 08:00 PM by Dey..)
#5
Nu exista sunet aici. Cei care vreti sa va convingeti uitati-va de la 15:38 incolo(sau cel putin la faza de acolo). Daca cineva imi explica ce treaba are sunetul cu modul in care nashu se duce dinainte cu tinta prin perete pe ei, eu ii dau OWNER !
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
10-18-2018, 08:08 PM (This post was last modified: 10-19-2018, 01:18 AM by Antidot.)
#6
Puteti sa imi explicati care sunt fazele in care el joaca la sunet? Ca eu am vazut doar cum mergea cu tinta pe perete si iesea fix pe adversar. Cum se face ca prima si a doua oara merge si verifica locurile din spawn si a 3-a oara el merge cu tinta direct acolo unde sunt cele 2 ferestre? Sau de ce in a doua runda dupa ce ii omoara pe cei din spawn merge spre baza CT si la fel, cu tinta pe perete si iese direct pe adversar? Tin sa mai mentionez ce am zis mai sus, ce mi-a atras mie atentia vis a vis de el e ca o data am stat in spawn tero la panda cu awp-ul, a iesit direct pe mine, a doua oara m-am mutat in locul de unde iei awp si la fel am stat cu tinta in locul unde stiam ca va veni si culmea, ma stia, de ce? pentru ca are wall, de aceea. Pacat ca nu aveam demo on sa fi vazut si acele faze. Oare kinezu de ce l-a intreabt in  runda a 4-a sau a 5-a "ma stiai?" Cred ca sunteti destul de maturi si ca puteti lua cea mai buna decizie in privinta lui. Eu consider ca am prins destul de multe faze clare de wall. Daca as fi fost admin il banam pe loc.  Va rog pe cei care ati zis ca vi se pare ca joaca la sunet sa va mai uitati inca o data la demo si incercati si in slow motion.

PS: (Nu are treaba cu reclamatia) Sunt in prezent admin pe un server si am mai fost pe servere importnate in trecut(si nu spun asta ca sa ma laud) si mi-am format putin ochiul vis a vis de codati. Daca nu vedeam ceva suspect, nu ma mai oboseam sa fac reclamatie. Puteam sa dau pur si simplu disconnect dar am zis ca poate e mai bine pentru server si staff sa stiti pe cine aveti langa voi. Nu joc eu foarte des pe serverul vostru, dar nu pot sa vad pe cineva care joaca cu cod, mai ales un admin. Probabil ati vazut si discutia ce am avut-o cu el pe chat, mi-a fost oarecum sa mai zic ceva ca poate imi dadea si destroy, apai numa chef sa reinstalez cs-uri nu aveam.


EDIT: Ce mi se pare mie interesant e ca adminul noatru nashu nu spune nimic, pribabil se simte cu musca pe caciula. Pacat ca acum nu mai e asa tare in gura cum era pe server.
Staff Cs 1.6 - Classic
 
363
POSTS
10
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.67[w]
10-18-2018, 10:49 PM
#7
Mdaaaa,m.am mai uitat odataaa! pffff ..e ceva ce nu e bine acolo la el ! da aveti dreptate iesea cu tinta pe playeri !
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
10-19-2018, 07:05 AM
#8
Am rugamintea la cei care va intalniti cu el pe server sa il trimiteti pe aici, poate are si el ceva de spus. In caz contrar o sa ii decidem noi soarta.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
36
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.52[w]
10-19-2018, 10:29 AM
#9
E DESTUL DE VIZIBIL, DEY VA LUA DECIZIA, NU CRED CA VA INTRA DESTUL DE CURAND!

e SIPMLU, DACA JOACA CU CHEAT-URI... RAMANE FARA ADMIN!
dey DECIDE!
Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
10-19-2018, 12:56 PM
#10
(10-19-2018, 10:29 AM)BORN* Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.E DESTUL DE VIZIBIL, DEY VA LUA DECIZIA, NU CRED CA VA INTRA DESTUL DE CURAND!

e SIPMLU, DACA JOACA CU CHEAT-URI... RAMANE FARA ADMIN!
dey DECIDE!

Un jucator care foloseste cod primeste ban permanent, un admin de ce nu ar primi ban permanent? Nu e si el jucator? Daca la jucatori e toleranta zero la folosirea codurilor, la fel trebuie sa fie si la admini. Nu sunt eu in masura sa decid asta, sunt un simplu jucator, dar asta e parerea mea, sau cel putin, asa gandesc eu. Sau de exemplu, daca tu ai un angajat, si te fura, la bani sau mai stiu eu ce, tu nu il dai afara? Sau zici, "ba hai ca il mai las ca poate nu mai fura si a 2-a oara". El daca are 28 de ani si joaca cu cod, asa va juca toata viata lui.


Forum Jump: