[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie admin nashu
Author : Antidot, Category : Reclamaţii Admini, 16 Replyes, 3359 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
6
POSTS
4
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.27[w]
10-20-2018, 04:03 AM
#11
In legatura cu acuzatiile...sa stiti ca nu am avut nimic...eu va zic sincer doar am jucat normal la sunet...nu joc cu coduri...daca era sa joc cu coduri o faceam demult...ce sa zic am experienta in joc...joc cs de foarte mult timp...si joc 4fun asta e cel mai important...deci acum ramane sa decida Dey...nu am ce sa zic...ramane la aprecierea lui! imi cer scz pentru intarziere...
Incepator
 
6
POSTS
4
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.27[w]
10-20-2018, 04:07 AM
#12
Salutare scuze pentru intarziere...deci sa va zic cum sta trb!. Am jucat normal la sunet...joc cs de foarte mult timp....de cand era 1.5...joc 4 fun in primu rand...acum ce sa zic in legatura cu tinta pe playeri era normal sa ies asa pentru ca harta era mica fy_cluj...ieseam in directia unde credeam(auzeam)...numai am nimic de zis las la aprecierea lui Dey sa decida....daca era sa fi jucat cu hack o faceam demult...nu imi plac hackurile cu ele jocul nu are nici un farmec...
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
10-20-2018, 09:38 AM
#13
(10-19-2018, 12:56 PM)Antidot Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Un jucator care foloseste cod primeste ban permanent, un admin de ce nu ar primi ban permanent? Nu e si el jucator? Daca la jucatori e toleranta zero la folosirea codurilor, la fel trebuie sa fie si la admini. Nu sunt eu in masura sa decid asta, sunt un simplu jucator, dar asta e parerea mea, sau cel putin, asa gandesc eu. Sau de exemplu, daca tu ai un angajat, si te fura, la bani sau mai stiu eu ce, tu nu il dai afara? Sau zici, "ba hai ca il mai las ca poate nu mai fura si a 2-a oara". El daca are 28 de ani si joaca cu cod, asa va juca toata viata lui.
Corect din toate punctele de vedere, chiar mai mult de atat...de playeri nu prea imi pasa, dar mi se pare de 2 lei ca un admin sa faca asa ceva. Avand in vedere ca are ip dinamic, banul permanent e inutil. Cat despre tine, ai oricand un loc in staff-ul meu doar cu o simpla cerere, restul nu ma intereseaza!


(10-20-2018, 04:03 AM)nAsHu Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.In legatura cu acuzatiile...sa stiti ca nu am avut nimic...eu va zic sincer doar am jucat normal la sunet...nu joc cu coduri...daca era sa joc cu coduri o faceam demult...ce sa zic am experienta in joc...joc cs de foarte mult timp...si joc 4fun asta e cel mai important...deci acum ramane sa decida Dey...nu am ce sa zic...ramane la aprecierea lui! imi cer scz pentru intarziere...
La sunet jucam toti, dar sunetul nostru nu ne duce tinta prin pereti dupa playeri. Daca tot zici ca ai 28 de ani, fi matur si recunoaste! Aburelile de genul nu sunt pentru mine! Crede-ma ca 4fun joc si eu, si probabil de mai mult timp ca tine avand in vedere ca sunt mai in varsta cu 1 an.

Ca sa scurtam circul asta ieftin, ai de ales:

1. Recunosti ce ai facut, si iti ceri scuze fata de colegii tai si ramai cu SLOT.
2. Dispari definitiv de pe wtfcs. ( nu ma intereseaza ca ai dinamic si poti intra cu alt nick, tot te prind )

Ai fix 24 de ore sa te decizi. Bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Incepator
 
5
POSTS
2
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.1[w]
10-20-2018, 05:15 PM (This post was last modified: 10-21-2018, 01:01 AM by Antidot.)
#14
(10-20-2018, 04:03 AM)nAsHu Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Salutare scuze pentru intarziere...deci sa va zic cum sta trb!. Am jucat normal la sunet...joc cs de foarte mult timp....de cand era 1.5...joc 4 fun in primu rand...acum ce sa zic in legatura cu tinta pe playeri era normal sa ies asa pentru ca harta era mica fy_cluj...ieseam in directia unde credeam(auzeam)...numai am nimic de zis las la aprecierea lui Dey sa decida....daca era sa fi jucat cu hack o faceam demult...nu imi plac hackurile cu ele jocul nu are nici un farmec...
Prietene, ai jucat la sunet, dar imi explici si mie, ce auzeai tu in prima runda, cand ambii jucatori erau afk? Sau ma rog, unu atunci se spawnase? Cum se face ca tu mereu stiai unde se afla adversarul? Si in unele faze, chiar nu se putea vorbi de sunet, sa fim seriosi.

Tu zici ca nu ai jucat cu cod, dar la 28 de ani, mi se pare destul de injositor sa minti, mai ales ca e vorba de un simplu joc. Nu stiu daca ai auzit de proverbul "Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata", dar tu nu ai avut demnitate si nu stiu daca o sa ai, sa fii in stare sa recunosti ca ai jucat cu wall, iar acest fapt, mi se pare destul de grav, la varsta de 28 de ani, o varsta la care majoritatea isi intemeiaza o familie, in timp ce altii joaca cu wall pe cs.

Si sa ramai fara admin, cat vei mai juca aici, vei fi monitorizat mereu de catre ceilalti admini, sunt convins.

Nu mi-o lua in nume de rau, chiar daca am fost destul de critic vis-a-vis de tine, dar nu imi plac persoanele care mint si care "fraudeaza", dar poate o sa inveti ceva din ce am zis,

(10-20-2018, 09:38 AM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Cat despre tine, ai oricand un loc in staff-ul meu doar cu o simpla cerere, restul nu ma intereseaza!
Multumesc, apreciez, dar momentan sunt admin pe alt server si nu vreau sa ma complic, mai ales ca nu cred ca ar fi ei de acord. O sa iau in calcul pe viitor.


PS: Sa nu uitati sa banati jucatorii ce i-am pus in primul meu post.

Inca 2, unul cu aim(off) si celalalt cu speed aim si wall, in demo ambii. Nu am prins si speedu in demo, doar wallu.
{Off} - 46.99.81.41 - STEAM_0:0:1854333633 -
- sani - 109.107.83.23 - VALVE_0:4:1594344682

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Inca un specimen:

Not Tfue - 79.175.79.7 - STEAM_0:0:1796608311 - Serbia

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
10-21-2018, 08:53 PM (This post was last modified: 11-09-2018, 12:48 PM by Dey..)
#15
Au trecut mai mult de 24 de ore, dar tu nu ai dat nici un raspuns. Din momentul asta, rog toti adminii care il prind pe server sa aplice orice comanda doresc pe el!

@ antidot, i-am banat desii au ip dinamic. Multumim!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Singuratic
         
1,039
POSTS
87
THREADS
110
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.33[w]

1K
11-09-2018, 01:47 AM
#16
pacat...chiar aveam incredere in el...ala nu e sunet ala e wallhack! Da este posibil ca avand sunet sa stai cu tinta sa astepti sa faci pik...dar nu in situatia aia....in primul rand nu este harta de acest gen....

Chiar aveam incredere in tine nashu-le ... si daca nu erai admin si erai un simplu player nu imi parea rau...pacat...
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
11-09-2018, 12:48 PM
#17
Topic closed!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: