[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] [UnBan] IGR - Gabriels
Author : IGR - Gabriels, Category : Cerere Unban, 6 Replyes, 899 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
6
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.11[w]
11-15-2018, 07:58 PM (This post was last modified: 01-27-2019, 05:01 PM by Sava..)
#1
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
11-15-2018, 08:51 PM
#2
Gabriel ai dreptate e greseala mea ca nu ti am facut demo,dar aveai wall am martor pe zTr,luai playeri din saritura...si aveai scor aproape de 20 cu 0,majoritatea plyeri imi spunea ca ai wall.......daca imi da Dey remove pe greseala mea,mai rar o sa se mai vada admin online,ca de cand am luat eu admin,eu st cel mai des online dintre toti adminii...daca nu stiai eu nu mai sta admin in proba......si daca am sta dupa fiecare in parte sa facem demo,nu am mai juca cs......
Incepator
 
6
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.11[w]
11-15-2018, 09:16 PM
#3
(11-15-2018, 08:51 PM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Gabriel ai dreptate e greseala mea ca nu ti am facut demo,dar aveai wall am martor pe zTr,luai playeri din saritura...si aveai scor aproape de 20 cu 0,majoritatea plyeri imi spunea ca ai wall.......daca imi da Dey remove pe greseala mea,mai rar o sa se mai vada admin online,ca de cand am luat eu admin,eu st cel mai des online dintre toti adminii...daca nu stiai eu nu mai sta admin in proba......si daca am sta dupa fiecare in parte sa facem demo,nu am mai juca cs......

Adminii mai vechi cred ca ma cunosc  ca joc doar garden. Tu esti relativ nou. Steam on, ti-am pus wg, tu dai ban fara sa faci demo si inca sustii ca am wall. Ca sar. Si cand sar se vad capetele adversarilor? Da sau nu? Eu zic sa faci o cerere de remove. Cu asa admini .... dai ban la playeri degeaba si fara demo si fara nimic..ca asa vrei tu. Cere-te singur afara.
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
11-15-2018, 09:32 PM
#4
am martorii gabriel...toti playeri spun ca aveai wall tu nu,greseala mea ca nu ti am facut demo......de la toti am primit msj
Incepator
 
6
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.11[w]
11-15-2018, 09:41 PM (This post was last modified: 11-15-2018, 09:45 PM by IGR - Gabriels.)
#5
(11-15-2018, 09:32 PM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.am martorii gabriel...toti playeri spun ca aveai wall tu nu,greseala mea ca nu ti am facut demo......de la toti am primit msj

ce martori ai ma? daca tipa 5 pulemeci gata inseamna ca asa e? esti penibil rau. ai vazut testul wg? sau trebuie sa avem incredere in intuitia ta feminina? am vazut admini mai competenti si cu scuze mai de ochii lumii si nu aveau 23 de ani..aveau 12. Cam varsta la care ai ramas tu...mental vorbind. Hai ca nu-mi mai pierd vremea cu tine. Astept un admin sa ia o decizie. Nu ai respectat nici un regulament, nimic. Dai pika discretionar, ca asa vrei tu si ca asa zic playerii. Si la explicatii esti lame rau. Nu am demo dar aveai. Penibil. Am 38 de ani, joc doar garden si ala for fun. Si ma injura nevasta ca ma joc si n-am grija de copil. Si apoi dau de tine. Du-te si lasa-ma.
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
11-15-2018, 09:57 PM
#6
il am pe zTr care el intra zii de zii pe sv,ai limbaj cam neplacut si tupeist....daca te crezi asa bun...aveai si tu admin pe sv..  hai sa incheiem discutia
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
11-16-2018, 08:35 AM
#7
@ ViPeR@
1. Iti sugerez sa iti schimbi rapid atitudinea! Fara dovezi esti fix 0.
2. Nu ma ameninta tu pe mine ca daca iti dau remove, mai rar o sa te vad pe server. In situatia in care tu zici ca are wall ca ia playerii din saritura si cu tine si fara tine pe server e tot aia !
3. Daca esti admin nu inseamna ca trebuie neaparat sa stai sa joci cs, trebuie sa adminezi ba baiatule. Nu doar sa te dai mare ca ai admin. Asadar cand e timp de joaca bine, cand nu asta e!
4. Intradevar acum cateva zile ai luat up (stiu ca nu meritai dar am zis sa iti dau o sansa), ai inapoi gradul de admin de proba iar la urmatoarea abatere de genul ai zburat din staff-ul meu.
Probabil ca nu te-a interesat pana acum, avem aici un regulament al serverului, al adminilor, etc: You are not allowed to view links. Register or Login to view. iar pe aici mai e cate ceva: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Bafta tie!



@ IGR - Gabriels
Ai unban. Imi cer eu scuze pentru situatia neplacuta, dar astia sunt adminii din ziua de azi. Din pacate asta e situatia. Bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: