[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] reclamatie admin Nicu ^^
Author : Simba ' s, Category : Reclamaţii Admini, 3 Replyes, 1238 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
12-29-2018, 03:02 PM
#1
Numele Vostru - Simba ' s 

Ip-ul vostru -92.80.211.44 
Numele Adminului -Nicu^^
Data & Ora - 29.12.2018/13:30
Motivul - Ati primit pika +ban permanent 
Dovezi : - Imgur " You are not allowed to view links. Register or Login to view. " ////// mi-a dat ban sigur din cauza orei la wargods dar asa o am setata in pc ...DOVADA " You are not allowed to view links. Register or Login to view. " si am si wargods -ul : DOVADA wargods curat " 
You are not allowed to view links. Register or Login to view. " 



:noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob: :noob:
Incepator
 
9
POSTS
5
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.29[w]
12-29-2018, 08:32 PM (This post was last modified: 12-29-2018, 09:16 PM by Nicu^^.)
#2
Eu nu am executat comanda pe tine> adminul "Sope" ti-a dat ban + ca esti in banlistul lui dovada> You are not allowed to view links. Register or Login to view. si am sa-l rog pe dey sa se uite in chat sa vada cine tia dat
Si eu nu nu ti-am cerut wg deci nu aveam cum sa iti dau ban fiinca da nu am voie sa ma bag peste alt admin  asta tine si de caracter si daca ereai atent la chat te-am si intrebat  " Ce ai facut mai simba ai coade ? ::))" dar nu ai fost atent .
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
12-29-2018, 08:59 PM (This post was last modified: 12-29-2018, 10:23 PM by Sava..)
#3
Eu ştiu ca exista o problemă pe server, aceea fiind că, dacă adminul X executa comanda amx_pika pe jucătorul A, se intămplă sa zică în chat că adminul Y a executat comanda amx_pika, nu adminul X.
La fel, dacă in chat apare greşeala aceasta, se trece si in banlist-ul de pe panel greşit.

EDIT: Ramane să decidă ownerul, adică, eu aş zice ca nu a greşit nimeni aici, tu trebuie să îți pui ora corectă iar adminul a procedat corect, şi mi se pare reclamație inutilă, de fapt, asta nici nu poate fi o reclamație. Faci cerere unban şi aştepți să decidă ownerul.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-29-2018, 11:49 PM (This post was last modified: 12-29-2018, 11:49 PM by Dey..)
#4
Intradevar ban-ul a fost dat de Sope. Chiar daca in chat apare aiurea, in log-uri apare cum trebuie:
L 12/29/2018 - 13:32:37: Adminul SoPe a folosit comanda AMX_PIKA pe: simb cu motivul: (SoPe)

Problema sta in felul urmator, asa cum a spus si Sava. mai sus. Adminul nu are nici o vina ca tu ai ora setata aiurea, in concluzie rezolva-ti problema si apoi te asteptam sa intri din nou cu coduri pe server :)) Ai unban, bafta!
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: