[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Stiati ca..?Facebook`ul
Author : SeNzOr, Category : Știați că..., 0 Replyes, 605 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Suit MemberRich Member8YReporterElite AwardEaster CakeX-Mas SnowflakeDonator Rank 38YSuit Member5KElite AwardMinecraft PlayerRatReindeer of X-MaxX-Mas Snowflake8YRich MemberReporterSuit MemberBlackhatCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxClash of Clans PlayerX-Mas SnowflakeSupremeDonator Rank 3X-Mas Red SocksEaster CakeReporterGamer1K5K
12-01-2013, 11:38 AM
#1
MOTIVUL pentru care nu e bun FACEBOOK-ul: Ce a descoperit o femeie dupa ce a fost casatorita 25 de ani!


Iti place sa stai pe Facebook? E firesc. Insa ai mare grija. Poate sa fie periculos :)

O femeie de 44 de ani, care a implinit anul acesta 25 de ani de casatorie a descoperit din intamplare un secret care i-a dat complet viata peste cap.

Lisa Curran a dat din intamplare peste o fotografie de nunta in care sotul ei se casatorea cu o alta femeie.

Sotul, Martin Curran, 52 de ani, fost ofiter de politie, a incercat sa-i alunge suspiciunile spunandu-i ca fotografia in cauza era, de fapt, o farsa pe care i-a facut-o o fosta iubita din tinerete care inca il urmarea.

Lisa, insa, nu a avut incredere in sotul ei si i-a pus pe urma detectivi care au descoperit adevarul; Martin Curran traia de mai bine de sase ani o viata dubla. In tot acest timp a avut o relatie cu Andrea Whiteside, 31 de ani, cu care s-a casatorit in iulie 2011.

Lisa l-a reclamat la politie pe sotul ei, dar nu a fost arestat, asa cum se astepta. “Sunt o proasta… Toti din jurul meu au vazut cum este, numai eu nu mi-am dat seama.

Acum am realizat cum m-a mintit in toti acesti ani. Eu si copiii nostri suntem distrusi”, a spus Lisa.

Lisa si Martin se stiu de cand ea avea doar 15 ani, iar el 21. S-au casatorit in 1987 si au doi copii de 24 si 21 de ani.
Casnicia lor a fost deseori afectata de infidelitatile lui Martin. Lisa chiar a aflat de relatia cu Andrea, iar Martin a promis ca o incheie. Nu numai ca nu i-a pus punct, ba chiar s-a ajuns la o casatorie, care este ilegala.

“In 2006, cand am aflat ca are o aventura, ne-am certat, a plecat de acasa in ziua de Craciun, dar a revenit, am ramas casatoriti, am facut se* in continuare”, a spus Lisa.

Martin Curran a recunoscut ca s-a casatorit cu Andrea Whiteside si a fost pus sub acuzare pentru bigamie.
pozele gasite pe facebook -->
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: