[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






TULBURATOR! Mama lui Gigi Becali s-a imbolnavit!
Author : Robotelul WtfCS, Category : Lumea Mondenă, 0 Replyes, 1024 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Wtfcs Community
         
21
POSTS
2,008
THREADS
390
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

8Y
02-23-2014, 10:05 PM (This post was last modified: 02-23-2014, 10:05 PM by Robotelul WtfCS.)
#1
TULBURATOR! Mama lui Gigi Becali s-a imbolnavit dupa ce a aflat ca fiul ei ramane inchis: "Nu mai pot! Am intrat in fibrilatii"
Decizia de joi a judecatorilor Tribunalului Constanta a picat ca un trasnet pentru familia lui Gigi Becali. Alexandra, mama latifundiarului, s-a imbolnavit dupa ce a aflat ca fiul ei va ramane in arest si nu va putea fi operat.
Dupa noua luni in care fiul ei a fost in puscarie, Alexandra Becali spera ca Gigi sa fie eliberat. Din pacate pentru ea, femeia a aflat ca judecatorii i-au interzis latifundiaurului acest lucru.
Gigi Becali se afla de 9 luni in inchisoare
Urmarea? Mama patronului Stelei s-a imbolnavit grav, avand fibrilatii si fiind la un pas sa fie luata cu salvarea. "Eu nu mai pot. Nu mai pot! Cand am auzit ca nu-i da drumul, m-am dezamagit de nu mai pot. Am intrat in fibrilatii de prima data. Sunt bolnava cu inima si cu toate. Dar el (n.r. Gigi Becali) ma incurajeaza, imi spune: 'Mama, fii tare, fii tare, ca Dumnezeu n-o sa ne lase'. Omul bun niciodata nu piere. Pe omul rau, rautatea lui il pierde", a declarat Alexandra Becali intr-un interviua cordat RTV.
25% reducere Fard de pleoape 2effects. Click aici pentru detalii!
Alexandra Becali este convinsa ca fiul ei va fi eliberat si ca vinovatii vor plati
Alexandra Becali este convinsa ca fiul ei va fi eliberat si ca vinovatii vor plati
Extrem de credincioasa din fire, mama lui Gigi Becali nu si-a pierdut speranta si este convinsa ca, in final, Dumnezeu va face dreptate si nu numai ca il va elibera pe fiul ei, dar ii si va pedepsi pe cei care l-au inchis.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: