[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






cerere addban
Author : THE BEST, Category : Cerere Addban, 7 Replyes, 1765 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
10
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.06[w]
09-04-2019, 05:07 PM
#1
Nume: deNNNxk
Data: 17:00
Harta: de_nuke32
Martori: -
DOVEZI: You are not allowed to view links. Register or Login to view. acesta e steam id , ip nu am cum sa il iau You are not allowed to view links. Register or Login to view. 
Cod: are wall
Mentiuni: Joaca de vreo cateva zile doar cu wall si nu e nici un admin.
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
09-04-2019, 11:44 PM
#2
Eu sunt PRO ban se vede clar cum se uita prin pereti
Junior
 
192
POSTS
7
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.08[w]
09-05-2019, 05:40 AM
#3
Pro ban
Incepator
 
1
POSTS
0
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.02[w]
09-05-2019, 09:30 AM (This post was last modified: 09-05-2019, 09:42 AM by Denissw0w.)
#4
Dragi copilasi, treaba sta in felul urmator; Joc pe acest server de aproximativ o săptămână. Într-o săptămână, am fost o data testat cu poze iar ulterior, în următoarea zi, testat cu un test wargods. Am ieșit curat atât în poze cât și în testul wg. Acum, sfatul meu pentru voi este sa va documentați mai bine înainte de a aduce acuzații unei persoane, spunând ca are wall sau adminilor care spuneți voi ca "nu stau pe server". Dacă vreodată, ei ma vor bănui în continuare, fi sigur ca mi se vor face poze din nou sau mi se va cere test wg.. Dar nu se va întâmpla asta pentru ca vedeți voi, mai sunt și oamenii dezvoltați la minte cu vârste peste 18 ani care știu sa joace și sa nu judece un om după aparențe.
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
09-05-2019, 12:55 PM (This post was last modified: 09-05-2019, 01:01 PM by The SilenT.)
#5
L-am prins azi pe server si l-am banat
Si in legatura cu tine lasa-ne cu romanele astea sa vede foarte frumos in acel demo cum te uiti prin cutie si dai prefire pe acel player stai linistit am si eu o varsta si joc cs-ul asta de foarte mult timp am jucat si mix-uri foarte mult si warnight-uri si stiu tot deci nu merge cu vrajeala asta.
Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
10
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.06[w]
09-05-2019, 01:33 PM
#6
Ti am zis @Denissw0w ca imi rup din timpul meu de joc doar ca tu sa ei ban.Sa nu mai vorbim ca nu joci niciodata cu admin on , corectule care esti tu corect .Bafta la gasit alt server .
Incepator
 
51
POSTS
7
THREADS
30
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.67[w]
09-17-2019, 02:33 PM
#7
Pro
[Image: L5p1FYT.gif]
"Many things that seems threatening in the dark,become more welcoming when we shine a light on them."
"Maybe for the world you are just a person,but for a person you are the entire world."
"Nothing is impossible,the word itself says :
"If the pain will ever speak,then my pain will scream."
''The fastest way to happiness is to avoid the reality."
                                                                                           Marcus © COPYRIGHT
 
Instagram> 7mrcs

Incepator
 
3
POSTS
1
THREADS
10
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.06[w]
09-23-2019, 09:02 PM
#8
Baiatu continua sa joace cu wall pe server , joaca pe vreun vpn probabil ca din ce stiu a luat ban , ori are ip dinamic

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: