WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Superb
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Daca va place imaginea atunci TINETI REDIRECTE OAMENI BUNI.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

- Ce sunt aceste redirecte si la ce folosesc ?

- Aceste redirecte sunt defapt niste console false care apar oricarui jucator ce detine cs 1.6 la internet cand da search ! El sunt bine configurate incat sa mearga la cerinte maxime si sa consume putin ! Principala idee pentru care s-au creeat aceste " console " este de a popula cat mai repede serverele. Cand un anumit player vede la cautare server acolo la internet in joc serverul pe care are un anumit nume si se conecteaza pe el defapt il redirectioneaza il transmite la noi pe server !
asa ar trebuii sa fie macar 10 ore pe zii sau mai mult si totul ar fii ok..daca nu 31 plaieri..macar 25-27! tineti frate redirecte..ca vad ca alea noi care le-a pus Dark Angel merg binisor...
Eu tin redirectele cat pot de mult in fiecare zi le tin peste 10 ore....DIn pacate nus multi care fac asta si care putin le apsa de ce ne zbatem noi aici...
De mine sa nu te iei =)) eu tin cate 8-9 ore pe zi.Si da,imi place imaginea :X.
Totusi eu cred ca este o prolema cu redirectele astea.
Uitate si tu denis You are not allowed to view links. Register or Login to view. multi care au tinut multe ore chiar si zile si sunt o gramada de "0".
Am inteles ca valve a facut nu stiu ce sa nu mai mearga redirectele dar totusi trebuie sa fie ceva care sa mearga catusi de cat.
Eu acum stau si caut cu zeci de mi de porturi sa vad care cum merge.
Ai dreptate angel... imi amintesc de vremurile bune cand redirectele faceau de-a dropuri.... acuma ai norok daca faci 1 pe 1 saptamana de tinut red,eu am 51 de ore aproape si am 0 redirectionati :O
Eu inainte redirectionam ohoooo , acuma ciuciu:|.
(09-08-2012, 01:26 AM)Dark Angel Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Eu acum stau si caut cu zeci de mi de porturi sa vad care cum merge.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.