WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Prezenta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dupa cum intelegi in titlu va rog sa faceti prezenta toti care faceti parte din acest clan !
Inca ceva !
Va rog sa spune-ti orele in care sunteti disponibili pentru antrenament cat pentru meciuri !
De ce ?
Incepem in forta sa jucam rau rau !
Prezent,pana incepe scoala sunt prezent mai toata ziua.De pe 17 dimineata intre 10:00-12:30 si seara mai putin.Dar cum nu am steam cred ca o sa fiu mai mult rezerva:D
prezent. Pana incepe scoala o sa fiu mai toata ziua dar, dupa ce incepe scoala o sa pot intra doar dupa-masa
Sunt aici, prezent. Nu imi permit sa nu fac prezenta ca dupa sa imi aplici corectii vindicative, mustrari sa ma am pe constiinta.
Prezent..iar de pe 17 voi fi prezent dupa ora 12:)
si eu...dupa 19 pana pe 1 octombrie sunt disponibil oricand...dupa 1 octombrie doar seara incepand de la 6
Prezent,cand pot sa fiu disponibil nu va pot spune exact..deoarece nu imi permite munca ...Dar in mare partea cam seara
prezent de pe 21 sa zic asa nu voi fi prezent miercuri am 6 ore de la 12 si vin la 6
in rest vin la cinci atunci voi putea intra dupa teme suplimentare bineinteles. va urez spor la frage.
Bun baietii..Prezenta Closed
Concluzia -----> cei care au primit remove sunt : <------
WTF | mete0ri
WTF | AmeT
WTF | Am Steam#

Cei care sunt prezenti rog sa adauge id-ul meu de messenger, mai precis iustin_wtfcs ca sa discutam de toate detaliile despre viitoarele mixuri si sa ne facem o ora comuna de joc si antrenamente!