WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cel mai bun site de Paid to click minim 18 E pe luna !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut astazi va voi prezenta un nou mod de a face bani din Like'uri pe facebook / Follow pe Twitter si vizionarea unor Videoclipuri pe youtube de 30 secunde .

Pe aces site poti face pe zi in jur de 0.60 Euro poate chiar si mai mult daca te

ocupi numai de el dar in cazul tau daca nu ai prea mult timp e destul de bine si asa ..parerea mea .

-un mic calcul : 0.60 x 30 zile = 18 Eur pe luna !


Daca esti interesat ma poti contacta la YM!: gab.gabriel92
Contul il poti face chiar : You are not allowed to view links. Register or Login to view. ! Apoifaci click pe JOIN NOW FOR FREE !
Daca iti trece ideea prin cap cum ca acest site ar fi un scam ....sau ca nu da banii sau alte tampenii ..poti verifica asta pe google ! eu unu nu am gasit pareri de rau si sunt si multumit de el ! Sper sa fi si tu incantat ! Iti voi explica eu totul pe Messenger ! :nicethread:
Asta e o treaba pentru copii mici,care in loc sa iasa afara sa se joace sta cu ochii in pc si face porcarii dinasta ca altfel nu le pot numi.
Mergeti ma afara la joaca si lasati magariile asta.
:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:Beer:censored:Dark
vrajeala
Cel mai de incredere ptc este cel de la semnatura mea unde puteti vedea in timp real cati bani am castigat de pe acel site.
tare gluma :)