WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Vremuri bune
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 2012091500001c.jpg]
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
frumos.... da nu prea se mai intampla de ceva timp asa ceva...
Au fost vremuri bune, păcat că au venit toţi copii in staff si uşor uşor au indepartat jucatori fideli.
Sunt de acord cu amandoi la treaba asta . Eu , personal , ca player , am prins vremurile astea dar nu cred ca STAFF-ul de pe forum are vreo treaba cu cel de pe server . :)
E adevarat , multi se regasesc in amandoua ;)
Dar sa iti zic ceva : playerii nu sunt goniti de "copiii din staff-ul serverului" , ei aleg alte servere pentru ca dimineata sau seara nu prea sunt admini ON . Eu personal cand intru , mai vin Skiroo sau Hyperion si Delete ! Atat !
Daca intra vreun codat , atunci ei aleg alt server , pentru ca nu o sa iasa ala daca il rogi frumos .
Serverul are nevoie de admini ON cel putin 3-4 ore pe zi .
In situatia in care 2-3 din adminii serverului Cs.WtfCs.CoM mai au accese si pe alte server ( unii pe cate doua ) nu se mai face treaba .
Cat timp sa stai in fiecare zi pe CS , ca pana la urma o iei razna .
Atata timp cat admini nu vor fi activi fiecare cateva ore pe zi, nu o sa mai vedeti asa ceva garantat.
(04-16-2013, 05:45 PM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Atata timp cat admini nu vor fi activi fiecare cateva ore pe zi, nu o sa mai vedeti asa ceva garantat.

Mai mult ca sigur ca nu mai vedem 31/32 sau 32/32 cand unii din adminii nostrii ( se stiu ei care ) vor mai avea si accese pe alte servere ale comunitatii .
Cand am facut eu o cerere de admin ( acum vreo 3-4 luni ) mi s-a explicat de ZneS , ca , daca am acces pe alt server , nu pot avea si pe acesta .
Deci nu inteleg de ce altii ar putea , din moment ce nu pot activa pe ele mai mult de 2 ore fiecare .
green eu am duscutat cu dey ca nu imi merge cs`u am incercat si un tutorial si tot degeaba nu am ce sa fac.... ca activitate faceam eu... da nu inteleg de ce nu merge.. cand ajung la tara intru sigur pe server... in rest, stau mai mult pe forum pentru ca nu am ce sa fac :(
Daca ai postat aici , inseamna ca te simti + ca ai bunul simt , nu ca Fury , care mai are doua admine in comunitate , in afara de Cs .
Eu inteleg problema ta . Deocamdata nici eu nu pot juca (PC problem) dar dupa o sa fac in jur de 2-3 ore pe zi .
Nu ca acum nu as juca , intru pe server , "urmaresc" , mai si joc cand merge "bine" .
Fratilor,aici nu e treaba de asa cv.Este vina noastra a adminilor,nu tine nimeni redirecte,nu mai intra pe server(nici eu nu prea intru,recunosc mai joc pe altele deoarece nu pot juca pe wtfcs pt ca iasa toti cand intru eu) Multi dintre noi au servicii,altii cu scoala,altii stau si freaca menta.Poate daca am face si noi un program si l-am respecta ar fi altceva.De exemplu sa facem un program saptamanal in care sa fie zilnic admini pe server,sau nu stiu,cv trebuie facut...Nu cred ca lui Dey ii convine sa plateasca aiurea pt servere si sa nu fie populate,asta este datoria noastra ca admini.Incercati si voi sa tineti redirecte care puteti(bineinteles ca multi spuneti ca nu puteti desi puteti). oricum stati aiurea la pc si nu faceti nimic folositor,incercati sa tineti cateva ore zilnic ca nu "muriti". Si da multi playeri au plecat din cauza adminilor(adminii de 15 ani care nu-i baneaza pe colegii lor de scoala din cauza amenintarilor lor si ..n chestii) . Nush , ceva trebuie facut neaparat..