WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Mai facem intrunire?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Mai facem si noi o intrunire? Cand? Unde preferati? Hai sa ne pregatim din timp :))

Hai sa va vad cu offtopic ca aici aveti voie :))
Eu nu pot vara asta ca am de mers undeva in vacanta... Daca e in septembrie cand plec in romania:)
Facem , cum nu facem , facem , normal ca facem !!!
Cabana Caprioara sau Margineanca ( pe langa Targoviste ) .
Ne pregatim , ne pregatim .
PS : Daca vin , vreau sa il vad pe , p0c , sa rad de el putin =))
Sa nu va puie pacatele sa faceti intrunirea fara mine ca e jale...asteptati si voi pana vin si eu acasa..undeva prin septembrie...dupa culesu strugurilor :))) sa avem ce bea .Dey vezi ca nu am uitat de ce am promis
DA ar merge
P.s: Pacat green daca erai mai vechi pe aici ai fi stiut ca p0c vine numai pe bani grei la intrunire:))
Eu as veni,dar timpul nu prea ma lasa.Acum depinde cand si unde va fi.O sa mai trec pe aici cand se va hotara.
Dar daca vine si poc imi iau concediu :D
In 2014, daca se face intrunire, eu pot veni doar daca e in Bucuresti...si daca se face in vacanta de vara.
S-o lasam batla SpYk3 stii foarte bine ca vei fii singurul minor deci nu cred ca te va lasa maicata pe tine.. Tu chiar crezi ca tipii astai vor venii la Bucuresti special pentru tine?!
Daac este vorba de Bucuresti(desi nu cred) pot ajunge si eu.
Sa inteleg ca tu ai 18 ani :))

Daca se face la Bucuresti vin si eu
Extensor, eu cred că mai sunt şi alţii care ar vrea să vină, şi aşa cum eu fac naveta până la Bucureşti în timpul şcolii aşa pot ajunge şi la întrunire. Poate sunt eu minor dar mai sunt şi alţii...
Pages: 1 2