WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Direct X
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut,de curand mi-am bagat Windows 7,si am o problema cu placa,mai exact chestiile de la Direct X Features,imi apr ca nu sunt avabile pe cand la Windows XP imi apareau calumea.

[Image: 65a2ec4062.png]

Plus ca nu imi arata cati mb are placa video.:|
Driverul e instalat?
(07-03-2013, 08:15 AM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Driverul e instalat?

Am folosit,Driver Easy,Driver Genius si nu mia gasit driveru,pe cand la xp si la vista mil gaseste,nu stiu de ce.

[Image: e6f87734d5.png]
(07-03-2013, 10:37 AM)wTF#gReeN Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Cu 256 MB vrei sa iti mearga Windows 7 ?
Mai bine baga Win XP SP3.

Si uite cum te bagi tu degeaba. Aia e memoria ram a placii video prietene.


Excelles incearca sa instalezi driver-ul manual, intra pe site-ul placii, si descarca-l de acolo sau fa-i un update.
(07-03-2013, 10:50 AM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(07-03-2013, 10:37 AM)wTF#gReeN Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Cu 256 MB vrei sa iti mearga Windows 7 ?
Mai bine baga Win XP SP3.

Si uite cum te bagi tu degeaba. Aia e memoria ram a placii video prietene.


Excelles incearca sa instalezi driver-ul manual, intra pe site-ul placii, si descarca-l de acolo sau fa-i un update.


wtf green,pe win7 imi ruleaza mai bine decat pe xp sp3/vista.

Dey ieri am cautat de mau luat draci,si nimic numai prostii.Pentru win7 nu im gaseste.
Nu are rost sa mai cauti, uite aici You are not allowed to view links. Register or Login to view. driver-ul e doar pentru wind xp 32 bit, linux x86/64 si windows 2000, ptr wind 7 nu este :)
(07-03-2013, 11:45 AM)t1k. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Fa cum a zis dey.. nu are rost sa te mai complici.. cauta pe site-u lor official driver-ul si instaleaza-l :) sau daca nu te descurci lasa aici numele placii video si te ajut eu.

Io stiam ca wind 7 iti gaseste driverele imediat.. prin windows update..

nu mia gasito,
nume placa:ATI RADEON x9200
Am editat postul, citeste mai sus. Scz ptr off.
Dey,poti da TC.O sa imi iau o placa Nvidia.
Incearca You are not allowed to view links. Register or Login to view. , poate iti va merge .
Pages: 1 2