WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Just Click
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am gasit un site pe care daca dai click te redirectioneaza catre forumu nostru, dar pe langa asta asta am si un cont pe care imi intra bani de fiecare data intra un user pe linkul restectiv.Deci prin metoda asta putem strange ceva bani.in jur de 10-15 euro pe luna am inteles..Acesti bani ii voi folosi pentru dezvoltarea comunitatii.Asa ca va rog dati un click You are not allowed to view links. Register or Login to view.... Si va mai rog sa faci reclama cu linku asta peste tot unde puteti.. Multumesc!!! astept userii :)
Tare :X:D
Va rog dati linku cat mai departe..e pentru binele comunitati..Sper :-s
Dar ai un cont la ei unde intra banii?Ei cum stiu daca cei care au dat click i-ai pus tu?
Am un contor si o statistica care imi arata tot...daca linku este publicat pe un site mie imi apare ca sa intrat pe linku meu de pe siteul respectiv... si am un cont paypal unde imi intra banii...cat mai multe click-uri cu atat mai multi bani..cat mai multi bani cu atat mai bine pentru comunitate
Misto :-j