WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: AdBlock Plus
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut
Am gasit recent o solutie pentru reclamele enervante de pe diferite site-uri cum ar fii youtube...si pentru bugul pe care il are browserul fie el google chrome sau mozilla sau etc... ati observat de exp. pe forum cand scrieti ceva in chat si acel mesaj apare de doua sau chiar trei ori! asta se intampla de obicei cand dati refresh la pagina....

Aceasta solutie se numeste AdBlock arata cam You are not allowed to view links. Register or Login to view. cand este instalat.

Cred ca majoritate folosesc google chrome pentru asta accesati acest You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Pentru ce-i care folosesc You are not allowed to view links. Register or Login to view. sau You are not allowed to view links. Register or Login to view. accesati link-urile.

Urmati instructiunile cu atentie !
Bravo...am sa downloadez acest program..Cred ca mi-ar fii de folos , nu doar mie , cii fiecaruia
nu e un program este o extensie a browserului.!
Folosesc de mult AdBlock, foarte bun.. deja am peste 500.000 de reclame blocate :))
Stiam de asta dar nu mai imi aduceam aminte cum se numeste,
Oricum Foarte bun!
instalat pe Opera! ms skiroo :)
Se pare ca nu se mai uita nimeni pe aici, oricum, daca se uita cineva, nu-i nevoie sa posteze aici, asa ca t/c