WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Merit Un Up-Grade ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare All . Rog Respectuos Sa Mi Se Dea Un Grad Mai Mare Adica Sa Am Acces La Pika,Ban,Teammenu, Pentru Ca Seara Si In Timpul Zilei Sunt Doar Eu Aproape Pe Sv Toti Celalti Au Slot. Motivul ? : 1 Codatii Sunt Cati Vrei 2 Scapa Repede De Ban Iar 3 Sunt Convins Ca Sunt Activ .. In Fiecare Zi .. Deci Rog Un Raspuns Cu Pro Sau Contra De La Admini Sau Daca Nu Sunt ... Voi Managerii Cu Acceptat Sau Respins



Va Multumesc Oricum :)
Nu vad o activitate extraordinar de mare din partea ta, ai 10 ore doar, cat era necesar pt admin, fa mai multe pentru UP si demonstreaza ca esti capabil. contra
P.S: nu mai face tu cereri UP, o vei primii atunci cand vei merita asta, e putina lipsa de respect.
P.S2: Ai putea sa scrii si tu normal?. Nu fiecare cuvant se scrie cu majuscula , lol.
Ms ...
P.S: Scriu Cum Vreau ;)
Contra BIG
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Ce ai spus aici nu ai cum sa acoperi. Activezi silent-aim si vorbesti ca "prostu" pe server.
Astept si co-owneri/owneri sa isi dea pareri.
:)) Ziceam Aiurea La Silent Aim ... Tu Nu-mi Arata Poze Tu Arata-mi Un Demo Si Dupa Nu Am Nimic Impotriva . La Limbaju Ala Cred Ca Si Tu Ai Fost Pe Sv Si Tu Si I was Born to Die! Ma-ti Disperat Aman2 Dai La Ala Gag .. Dai Ban Si Am Zis Ca Va Fac Reclamatie Eram Disperat Frate .. Dupa Cum Ziceam .. Demo Vreau !
Adminul scos, player banat pe server, puteti folosi orice comanda asupra lui.
t/c

P.s Did nici pe tine nu te vad pe server asa ca nu vorbi despre altii.