WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cerere Logo's
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
-Tip (Avatar/Semnatura/Banner/Logo/UserBar): Un Fel De Logo-uri
-Dimensiuni-[Obligatoriu]: 600x200
-Render-[Obligatoriu]: Nu am render deoarece aici doresc inventivitate si creativitate .
-Text:
Police Department ( + Emblema sa scrie pe ea textu si PD ) #2641FE
Los Santos Police Department ( + Emblema sa scrie pe ea textu si LSPD ) #2641FE
Las Venturas Police Department ( + Emblema sa scrie pe ea textu si LVPD ) #2641FE
San Fierro Police Department ( + Emblema sa scrie pe ea textu si SFPD ) #2641FE
Federal Bureau of Investigation ( + Emblema sa scrie pe ea textu si FBI ) #2641FE
National Guard ( + Emblema sa scrie pe ea textu si NG ) #2641FE
Fire Department of San Andreas ( + Emblema sa scrie pe ea textu si FDSA ) #FF6347
Yakuza ( + Emblema sa scrie pe ea textu Yakuza ) #4D4D4D
Mazoku Al-Queda ( + Emblema sa scrie pe ea textu si MAQ ) #5F361E
San Andreas Council ( + Emblema sa scrie pe ea textu si SAC ) #BBF060
Hitman Agency ( + Emblema sa scrie pe ea textu si HA ) #AF1919
News Reporter ( + Emblema sa scrie pe ea textu si NR ) #C2A2DA
Taxi Cab Company ( + Emblema sa scrie pe ea textu si TCC ) #FFFF00
School Instructor ( + Emblema sa scrie pe ea textu si SI ) #11E8E8
Ballas ( + Emblema sa scrie pe ea Ballas ) #4111b0
La Cosa Nostra ( + Emblema sa scrie pe ea textu si LCN ) #D2611A
Grove Street ( + Emblema sa scrie pe ea textu si GS ) #034F23
Varios Los Aztecas ( + Emblema sa scrie pe ea textu si VLA ) #5699A5
Los Santos Tow Car Company ( + Emblema si sa scrie pe ea textu si LSTCC ) #DEDEAA
Las Venturas Tow Car Company ( + Emblema si sa scrie pe ea textu si LVTCC ) #DEDEAA
San Fierro Tow Car Company ( + Emblema si sa scrie pe ea textu si SFTCC ) #DEDEAA

-Tematica (Cu ce sa fie ? Cs / Fete / Masini etc.) [Obligatoriu specificati tematica]: San Andreas Multi Player
-Culori predominante: Culorile .. sunt codurile de langa texte de mai sus , la fiecare este culoarea lui .
-Alte informatii :As dori ca pe emblema sa scrie ori initialele textelor ori textu si initialele sau doar textu si sub emblema , adica textu sa fie lipit peste partea jos a emblemelor cu un font serios dar frumos in acelasi timp , si emblema sa nu fie chiar simpla , Mai jos un link cu un exemplu de emblema si o imagine facuta de mine c-am cum sa arate . Daca se poate si niste efecte pe emblema si text sa para ceva frumos si atragator .

Model Emblema ( Nu trebe chiar lafel dar sa semene .. poate avea si forme diferite pentru a captiva atentia :

[Image: logo.png]

Model c-am cum ar trebui sa fie aproximativ , puteti folosi si rendere sau alte chestii in spatele emblemelor si textelor :

[Image: mee2.png]

P.S.: Imaginile sa fie Fara Fundal .
As dori Imaginile in Ziua de azi va rog sa pot face totul pe forum si tot ce se poate .

Edit: Adaugati la fiecare logo : " Nexus.WtfCs.Com "

Multumesc anticipat .
Doresc cat mai repede imaginile .

Y!M: rpgsubzone@yahoo.com ( nu e reclama )
Skype : dozadezi2011
Am o singura adaugare la cererea ta. Vreau ca totul sa fie inscriptionat cu "wtfcs.com" . Nu de alta, dar ce rost are ca ei sa iti faca tot ce ai cerut iar apoi tu sa pleci cu serverul in alta comunitate.
Desigur ! Am uitat sa scriu , era prea mult de scris .
As dori sa scrie Urmatorul rand : Nexus.WtfCs.Com .
Revoc cererea ! Am gasit si am luat de la un baiat . T/C va rog ;) Multumesc ... si daca ati facut vreunu deja imagini din cele cerute va rog contact :
Y!M : rpgsubzone@yahoo.com
Skype : dozadezi2011
Closed