WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cerere Admin SeysM
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nume Real: Andreica Mariann
Varsta [minim 16 ani]: 16
Oras: Arad
Primele 7 cifre din CNP: Vi-l dau in privat :)
-------------------
Nick: SeysM
Steam ID: Off
Experienta ca admin : 4 ani
Cunoasteti comenzile amx : Cunosc majoritatea lor
Poti fi activ pe forum 10-15 minute pe zi : da/nu Da, și mai mult
Poti ajuta servarul cu 1-2 masuri pe zi in lista ta de mess : da/nu Am ajutat și ajut
Am pus minim 2 demouri cu codati pe forum(da/nu): nu dar daca o să iau admin o să pun
Cate ore aveti jucate pe server?: Joc de 2-3 zile pe el ..
De unde ai aflat despre server?: Prietenul nostru Fantastic!
Esti de acord ca in cazul in care nu respecti regulamentul sa primesti direct remove?(REGULAMENT): categoric
In caz ca nu intrunesti conditiile esti dispus sa iti platesti adminul: da/nu Da
Ai ceva ore : You are not allowed to view links. Register or Login to view. ! Te-am mai vazut pe server ai un comportament adecvat, pari pus pe treaba pune si tu cel putin un demo cu un codat pe forum pana diseara! De la mine ai un PRO!
Adica joci de 2-3 zile si ai 30 ore ? hm .....
Pro.
Se pare ca totul e clar .

Pro.
SeNzOr exact asta i-am zis si eu lui naSol !
Cu nick-u asta jucam de cand am aflat de wtfcs ... Dar am inceput iar pt ca imi aducea aminte de trecut ... Nu credeam ca se pune de vara trecuta ...

Și dacă nick-ul nu e furat si este al meu official ... Ce suporti? >.<
off: Cam mult offtopic pe aici :)
on: Pro, il stiu de mult timp, a jucat si cu alte nick-uri dar s-a intors tot la cel vechi.
pro nick'ul este al lui , trebuia sa specifici ca ai jucat si ai luat pauza nu ca joci de 2-3 zile :) oricum sper sa maresti activitatea
Pro
Ai ore destule!
Si parca te stiu si eu :)
Acceptat pm cu datele