WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Prezentare Alchem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick:AlchemS
Prenume:Darius
Ocupaţia:Gropar
Oras:Craiova
Vârsta:20
De cât timp joci cs [dacă joci]:10 ani
Hărţi preferate:Toate sunt bune
O scurtă introducere:Deci defecte și calități) Un defect îl consider acesta,abaterea de la subiect.Sunt destul de flecar,când ajung în zone care-mi transmit confesiune,care mă atrag,simt nevoia să deviez puțin.Un alt defect îl constituie încăpățânarea de care dau dovadă în momentele în care sunt sigur de răspunsul oferit,justificat.Câteodată mai am și momente de precaritate,această aptitudine fiind considerată un ultim defect.Calități?Nu-mi place să mă infatuez degeaba.Pentru mine întotdeauna au contat,și vor conta,părerile venite din afară,de la alte persoane decât persoana mea.Mi se pare absurd să-mi atribui calități de care,defapt,n-am parte.(Moral)
Cât despre portretul fizic,ce pot spune? Am ochii verzi,părul șaten,o înălțime medie de 1.70 metri.În ciuda faptului că eu consum multe alimente consistente,câteodată și-n cantități mari,sunt foarte slab.Am aproximativ cincizeci de kilograme.Mai exact,pe undeva pe la patruzeci și șapte,opt.
De la cine ai aflat de WtfCs Community?:Impact x0x
Ce crezi ca ar trebui schimbat/imbunatatit la forum?:Culorile la grade
O poză cu tine:[Image: htyy5v.jpg]=))
undefined